::Son Düzlük..Sizin Eküriniz::

Switch to desktop Register Login

02.02.2013 CUMARTESİ İSTANBUL TAHMİNLERİM

 

02.02.2013 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILIM
Hayatta çok şerefsiz ve şahsiyetsiz adam gördüm, en çokta beyinsizlerle karşılaştım. Okuduğunu algılayamayan, beyin hücreleri oluşmamış bu adamlardan biri dün benim sayfama mesaj atmış. Ne yazdığını kendiside bilmiyor ve bizim ortaklık sistemimizden de haberi yok. Yazdığı mesajda benim altılıma ortak olmamanızı istemiş. Bu altılı benim altılım değil bende ortaklık için para yatırdım herkesle aynı paya sahibim hep beraber kuponu yapacağız. 

Biz 10 kişi hedef koyduk 2 günde hemen toplandık Cumartesi de inşallah altılılarımıza başlayacağız.  Benim düşüncem İstanbul için altılı yapmak ve bunun için dersimi çalıştım kısa ve öz yorumlarımı paylaştım. Tüm ortaklarında fikirlerini istiyorum. Kuponumuzu bu sayfada yayınlayacağım herkes görecek gizlimiz saklımız yok.

Dişilere ait Handikap 15 koşu ile altılı başlayacak. Son koşusunda bütün herkes PANABELLE (3) tek yazmıştık. Levent Topsakal yarış öncesi bir ortak dostumuzla benim yanımda konuşmuş safkanın çok iyi olduğunu ve kazanacaklarını söylemişti. O gün yarışta Karataş öne kolay gelmesine rağmen ele aldı bekledi geldiğinde zaten yarış bitmiş önde tempoyu koyan uzayıp gitmişti. Bugün mesafe uzadı ve bu yarış öncesi yaptığı 5 galop formunun yükseldiğinin göstergesi. Ben Panabelle tek yazmak taraftarıyım. Ama rakip arayacaksak hayatının ilk yarışını kazanan sonra sert gruplarda koşan sorunlar yaşayan ve bir yarış gören PRENSES ZEYNA (5) başta olmak üzere SİMSİYAH (6) ve MUZİ (7) öneririm.

ASAFHAN (1) ı iki yarıştır beğeniyorum, kazanması yakın diyorum. Beğendiğim bu iki yarışada safkan birer galopla girmişti. Bugün ise biraz daha ciddi hazırlandı ve daha iyi koşacağına eminim. HIGHLY ROOTED (4) ve LUXURY (5) kalite olarak iyi görünen ve üstlerde değerlendirilmesi gereken isimler. Ben sahadan biraz araştırdım ESAMAM (3) ve BEST COMMANDER (9) ın iyi koşacağını duydum. Burayı biraz kalabalık tutmakta fayda var sizinde ilaveleriniz varsa yazabilirsiniz.

Aranızda Sami Kaplan'ı tanıyan varmı ? Centilmen koşularında at binen 2007 de bir yarış kazanıp birinde ikinci kalan 2009, 2010 ve 2011 de yine Centilmen koşularında at binen bu bincimiz aradan bunca zaman geçtikten sonra Kubilay'la normal yarışla pistlere geri dönecek. Kaya ekürisinin ne yaptığını neler düşündüğünü çözmek zor ama Selim Kaya'lı KALAYCI (5) yine de ilk sırada kuponlara yazmak gerekli. Yarış hayatı biterken Elazığ'a gidip kendini kurtaran daha sonra da geldiği İstanbul pistinde iyi yarışlar koşan NUŞİREVAN (8) bu safkanın ilk rakibi. Selçuk Akbulat FAHİKA (1) ile iyi anlaşıyor ve idmanlarını da yaptırıp biniyor. Kuponlarda olmalı.  Bu koşuda sürprizi Anne kardeşlerini çok başarılı bulduğum SUNGUR (4) dan bekliyorum.

Şartları dolu olduğu için koşacak yarışı zor bulan LUCA BRASI (3) nın bu rakipleri geçmesini bekliyor yine bir Karataş atını tek giriyorum. Benim yapıma iki Karataş girmek pek uymuyor ama teki siz seçin oynayın.

Beşinci ve Altıncı ayaklar ise cazip isimlerin kazanabileceği ve altılının biraz para yapacağı ayaklar. Beşinci ayakta PRENSES GÖKSU (9) son ayakta ise ÇILDIROĞLU (7) devamlı takip ettiklerim. Bunları başa yazıp bu ayakları biraz kalabalık tutmayı düşünüyorum.

 

BOL ŞANSLAR

Miktar

1.Ayak

2.Ayak

3.Ayak

4.Ayak

5.Ayak

6.Ayak

 

3 1 5 3 9 7
4 8 5 11
5 1 4 8
3 4 1 6
36 TL 9 2-8 9-10
96 TL 5 5-3
240 TL 6-7 2-14

Her Konuda bana yazabilirsiniz
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

BİLGİSAYAR BAŞINDA OLAMAYACAĞIM İÇİN ORTAK FİKİRLERDEN OLUŞTURMAYA
ÇALIŞTIĞIM KUPONUMUZU YATIRDIM, HAYIRLI OLSUN...