::Son Düzlük..Sizin Eküriniz::

Switch to desktop Register Login

14.07.2013 PAZAR İZMİR TAHMİNLERİM

 

"CUMARTESİ GECESİNDE BANKOMUZ CARAMBITA"

1).AYAK: Oldukça zorlu geçmeye aday, gecenin başlangıç koşusundaki mücadelede,ekürü koşma avantajı ile; " SOMTÜRKBEY" ilk önerimdir.Rakip olarak tavsiyelerim " DÖNMEZBEY" ve " KOŞANGÜZEL" olurken. Bana göre ilk ayaktaki bomba atımız " TANAÇAN" olmalıdır." KURUŞAĞA" için özel duyumlarım var dikkat

2).AYAK: İlk bakışta " İKİBİNDOKUZ" için kolay yarış olacak gibi görünüyor olsada,ekürü avantajlı İdmanlarında formda,gördüğüm " SU GÜZELİ" ve usta ellerdeki " NURBEYAZ" bence ayrımsız olarak kuponlarımızda bulunmalıdır. Ayrıca;" EYMEN" için yazalım derim !

3).AYAK: Yine oldukça zevkli geçecek bir yarış; " ROYAL SEA" ve " MELEK SULTAN" öncelikli önerilerimdir. Sonrasında " PARİS DAKAR" yazmakta fayda görmekteyim..

4).AYAK: İzmirde koştuğu. Çim yarışları oldukça farklı olan formda safkan " CARAMBITA" Kazanmaya çok yakındır..BANKO

5).AYAK: Geçen yarışına anlam veremediğim klas safkan " TOSUNUM" ilk önerim olurken sert rakibi " ASYA KAPLANI" olacaktır.Bana göre buranın sigortası " BABİL PRENSİ" olur..

6).AYAK: Gecenin final yarışında ise, sizlere önerilerim şöyle oluştu; " ARZUCAN" ve " MIRACLE GIRL" ilk plandaki önerilerim olurken. " FAITHFULL LADY" ve " WESTERN VIEW" bana göre hiç ihmale gelmeyecek durumdalar..BANKO'dan hepinize bol şanlar dileriz

TAHMİNLERİM:

1.AYAK: 7,2,6,1,5

2.AYAK: 2,13,10,1

3.AYAK: 4,7,3

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 5,1,2

6.AYAK: 9,10,6,5