AT YARIŞI TAHMİNCİLİĞİNE FARKLI BİR BAKIŞ

Amacımız bildiklerimizi, duyduklarımızı, çalışmalarımızda çıkanları, takipteki atları sizlerle paylaşmak, hem kazanmak, hem sizlere kazandırmak, hem de paylaşmanın, kazandırmanın zevkini yaşamak.

BU SİTEYİ NEDEN KURDUK ?

Sondüzlük.com üzerinden yıllarca tahminlerimizi sizlerle paylaştık. Her gün yazmaya, her gün düşüncelerimizi aktarmaya çalıştık. Fakat yarışseverlerden beklediğimiz desteği bir türlü alamadık. 

Bu sefer daha değişik bir formatla ücretli olarak bu siteyi yaptık ve yarışseverlerin belli bir kısmına ufak rakamlar karşılığı tahminlerimizi vererek fedakarlık yapanlarla ortak noktalarda buluşmak istedik.

SİTEMİZDE NELER OLACAK ? 

Sitemizde Ufuk Çakır'ın tahminleri olacak. 

Her yarış için Altılı ganyan tahmini mutlaka sitemizde yer alacak. Yabancı yarış ayrımı olmaksızın yorumları siteye ekleyeceğiz.

Yorumlarımızda mümkün olduğunca detaylar olacak ve iddialı olunan yarışlarda Yedili plase, Misli Beşli Ganyan, ikili, bahis hatta tabela tahminleri sitemizde yer alacak.

YURT DIŞI TAHMİNLER 

Yurt dışı tahmincilere ve bizim ilgimizi çekenlere göre son dakikalarda hazırlayacağımzı altılımızda sitemizde yer bulacak.

FARKI GÖRMEK İÇİN ÜYE OLUN

Atsaklamaz.com Bildiğini paylaşan, yorumlarıyla kazandıran, tahmin ve tahmincileriyle diğer örneklerinden farklı olmayı hedef haline getirmiş bir site. İstikrarlı şekilde kazanıp, kazandırmayı hedefliyor ve sizleri de üye olmak için bekliyor.

HEMEN ÜYE OL

Pin It

UFUK ÇAKIR
HAKAN DEMİRCİ
SİLİVRİLİ
OKAY ABİ
UFUK COŞKUN
PROFESÖR