18.09.2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL

ŞEKERHANIM: Son koşusunda da çok güvendiğim isim o gün için temposunu iyi ayarlamadığı ev daha ciddi rakiplerle koştuğu için en azından tabela yapacakken Grup koşudan beşinci ayrılmak zorunda kaldı. O yarışından sonra idmanlarına hız verip, ciddi galoplar yapan isim daha da fit duruma getirilerek, kendisini çok iyi tanıyan bir jokey ile bu koşu hedef yapıldı. Mesafenin kısalığından etkilenmeyeceğini düşündüğüm isimden çok etkili bir koşu bekliyorum.

ALTINSUYU: Normal şartlarda burada ilk yarışlarını koşan tüm atlar eşit şartlarda görünür yan yana koyduğumuzda haklı olarak bu isim gerek kalite gerekse kumaş olarak buradaki tüm isimlerden çok farklı bir at...  Bugün için kafamdaki tek soru işareti startının 12 olması. Kazanırmı derseniz ben inanıyorum size de inanmanızı tavsiye ediyorum.

HİLALEDA: Son koşularında elde ettiği başarıyı bugünde göstermeye namzet olan bu safkan düzlük üzerinde çok uzun olmayan ama süratli geçmeye namzet koşularda etkili bir kısa sprinte sahip durumda. Bugün yarışı önde götürmeyi seven isimler yanında, düzlük üzerine kadar sabreder, normalde önde gitmek istemez, Karataş virajı yakın döner, fotoyu önde geçebilir düşüncesindeyim.

1.ALTILI

1.Ayak: 1.8.10.12.11

2.Ayak: 1-ŞEKERHANIM

3.Ayak: 3.4.5.1.2

4.Ayak: 1-ALTINSUYU

5.Ayak: 6.5.1.2.7.8.9.13

6.Ayak: 1.4.10.6.5.2.3.11

Sondüzlük.com Tamamen ÜCRETSİZ

Takipçilerinin desteği ile ayakta kalmaya çalışan bir sitedir.

2.ALTILI :  1.659 TL

1.Ayak: 1-ALTINSUYU

2.Ayak: 6.5.1.2.7.8.9.13

3.Ayak: 1.4.10.6.5.2.3.11

4.Ayak: 3.1.2.6.5.4

5.Ayak: 2-HİLALEDA

6.Ayak: 3.5.4.15.10

BOL ŞANSLAR

Pin It