rokettube

25.03.2019 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK

Koşu başladığı gibi liderliği almasını beklediğim Massandra tatlı bir sürprize imza atabilir yeri olanlar muhakkak yazmalıdır…

Yarışı ön grup içinde takip edecek olan ve düzlüğe çıkılır çıkılmaz ataklarına başlayacağını düşündüğüm Immortal lıfe, Öcaltay ve Bipolar Lady son 300 metrede mücadeleye dahil olacak olan safkanlar olduklarından, muhakkak değerlendirilmesi gereken isimlerden olarak sizlere öneriyorum.

Eğer yarış beklediğimden çok daha süratli geçerse sonlarındaki etkili ataklarıyla kısa sprintleri sayesinde kazanabileceğini düşündüğüm Safirkız ve yetiştirmeyi beceremeyen Arpello yazılabilir...

SIRALAMAM: 3.2.6.1.7/ 5

2.AYAK

Koşu başladığında öne düşecek safkanların hemen gerisinde yerini alacak ve düzlüğe kadar sabır edeceğini umduğum Sultanhan son 400'e yakın ele geçirdiği liderliği fotoya de koruyarak tüm rakiplerine direnip kazanacaktır diye umuyorum, bazı oyunlarda ve kurgular da tek olarak değerlendirilmesinden yanayım. Şunu da belirteyim, Turboyıldız ve Ellibeş beklediğim tempoyla kaçmak istemezlerse liderliği Sultanhan alır ve kolay bir yarış kazanır.

Eksik koşarsa, çok uygun rakipleri yanında mücadele edeceği için, gününde olması halinde etkili bir sonuç olabileceğine inandığım Rengül öncelikle yazılmalıdır. Bu safkandan sonra sürpriz yapabileceğini inandığım at ise, sonlardaki kısa sprinti ile Aloysha olabilir.

SIRALAMAM: 8..1.2

3.AYAK

İlk metreler den itibaren sert tempoda başlayacağına ve süratli tempoda devam edeceğine inandığım bu yarışta, sonlardaki etkili kısa sprinti ile gidişatı lehine yerışta Askoroz'un kazanabileceğine inanıyorum. Etkili binicisinin idaresinde, çok uygun rakipleri arasında, sonlarda yapacağı ataklarıyla kazanabileceğine inandığım bu safkan, bazı oyunlarda tek olarak değerlendirilebilir… Bu atla alakalı tek çekincem kilosundan mütevellit sonlarda doğru yerde sprinte kalkamazsa fotoda kaybedebilir. Bu nedenle rakipleriyle beraberce değerlendirilmesi mantıklı olur, ama net bir bankomun olmadığı programda sığınılabilecek en mantıklı isim olduğunu düşünüyorum, bunu da eklemiş olayım!

Eski günlerinden çok uzak olmasına rağmen gidişatı lehine bir koşuya katılacak olan Yılmazhan, koşu başladığı gibi aldığı liderliği fotoya dek korumak isteyecektir, önde sıkıştırılmaması ve kaale alınmaması durumunda kazanabileceğine inandığım bu safkan bir sürpriz gerçekleştirebilir.

Kendinden güçlü rakipleri arasında bir yarış gören ve tatminkar bir 5. lik elde eden Has, asla ve kata zorlanmadığı bu yarışından sonra katılacağı bu koşu için, hedef yapmış olması durumunda çok farklı performans sergileyecek olup yeri olanlarca muhakkak değerlendirilmesi gereken bir isimdir.

SIRALAMAM: 1..3.7

4.AYAK

Zorlanmadan kazandığı yarışlardan sonra hemen açık yarışa kaydedilen safkan tabela dışında kaldı, siz önce kazanabileceğiniz yarışları kazanın, sıra açık yarışlara geldiğinde elbette ki kaydınızı yaptırın, ama deneme yanılma ile atlarınızı heba etmeyin, Eagle Paw 'dan bahsettiğimi anlamışsınızdır sanırım, dengi rakipleri arasında mücadele edecek olduğundan lehine gidişat da sergileyeceği uzun sprinti ile kazanmaya yakın gördüğüm bu safkan favorimdir.

Epeydir yarışmıyor olmasına rağmen, bu gruptan çok farklı bir at olduğuna inandığım, hadi bir yarış görsün de sonra yazayım, değerlendireyim gibisinden bir at olmadığından dolayı Urla Zamanı olmadan bu yarış risk edilmiş olur diye düşünüyorum!

Son olarak ise, yarış gördükten sonra muhakkak değerlendireceğim şeklinde üzerine notlar aldığım altılı defterinin zehirli oku konumundaki Efehalil stili rakibi Çelikyurt'a rağmen beyaz bayrak ayna yarışı yaparsa şaşırmayacağım! Zira bu tür atlar yarış gördükten sonra rakip ayırmadan etkili performans sergileyerek büyük sürprizler yapabiliyor!

SIRALAMAM: 1.5.3

5.AYAK

Liderliği alamadığı yarışlarda başarılı olamayacağını bildiğim Mıss Balkan bugün için lehine gidişatta yarışacak olup ölüm temposu ile kaçacağından hızını ayarlayabilmesi durumunda kazanabileceğini düşündüğüm bir attır, ancak riske edemeyişimin nedenlerinden birisi ise  ilk iki yarışında da sizlere önerdiğim Babay Azra gibi bir son sprinterin bu yarışta olmasıdır! Bu iki at öncelikle yazılmalıdır, koşunun sürprizi ise,

defalarca kez Maiden atı olmadığını belirttiğim, ancak kazanana kadar elimizden bir şey gelmediğinden dolayı her seferinde kuponumuza külfet olduğu için yazmak yerine yok saymayı yeğlediğim Always On My Mınd bu rakiplerini geride bırakabilecek güçte bir  attır, aman diyeyim!

SIRALAMAM:  1.2..3

6.AYAK

Bu yarışta önereceğim safkanları sizler için üç gruba ayırdım. Arzu ettiğiniz şekilde değerlendirin :)

Son yarışında kazanabileceği bir koşudan 3. ayrılan Kızılkaya o yarışına kadar neredeydi bilmiyorum, ama o günkü yarışını yaparsa bugün bu rakipleri geçmesi lazım! Yine çok etkili bir performans sergileyeceğini düşündüğüm Kızılyar, etkili kısa sprinti ile kazanabileceğini düşündüğün bir başka attır! Ön grup içinde bekleme yapabilen Tumbul Yalaz öncelikle değerlendirilmesi gerektiğine inandığım bir başka at olup uzun düzlük sprinti ile kazanırsa şaşırmayacağım! Bu üç atı kuponlarınıza yazdıktan sonra, bütçe nispetinde yarışı önlerde kabullenen isimlerden beğendiklerim var; Dorudeniz, Çevikkardeşler ve Kevir! Bu üç atıda, bütçeniz nispetinde değerlendirmeye almanızı ısrarla öneriyorum. Bu yarışta daha fazla at yazmak isteyen olursa maiden koşmaktan memnun olan Makedon ve İskandinav'ı yazabilirler. Koşunun bomba ismi ise birkaç kanaldan iyi koşacağını duyduğum Burhan Usta olabilir!

SIRALAMAM:  7.12.10..3.2.6/ 8.5.1

Arabınızın uyanması dileğiyle, sağlıcakla kalın, dostunuz ALTILI DEFTERİ.

ALTILIM

3.2.6.1.7 /  5

8..1.2

1 Tek

1.5.3

1.2..3

7.12.10..3.2.6 / 8.5.1

Pin It

Yorumlar  

#1 haluk perkal 25-03-2019 12:39
emeginize saglık.esenlikler dilerim.reklamları tıklamamız saniyelik bir iş ihmal etmeyelim.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri