rokettube

15.04.2019 ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNİM

 

BOŞ KOŞULAR

*

İlk Koşu

Çoban Bey; hazırlıklarını beğendiğim safkandan etkili bir yarış bekliyorum, binicisinin de sağlayacağı katkıyla kazanabileceğine inanıyorum ve çiftede değerlendirmek adına tek öneriyorum.

*

İkinci Koşu

9.10.4.3

*

Kasapmıcı; hazırlıkları iyi, binici iyi, bekleyip göreceğiz! tay bunlar, izlemedim ama her galobunu izlemiş olsam yine de riski var, yanına annelerini beğendiğim iki safkanı da ekliyorum.

*

Özdemirbey; önde bekleme yapabilen safkan, öne sarkması zaman almaz ve doğru yerde konumlanabilir ise düzlük üzerinde sergileyeceği uzun sprinti ile liderliği aldığı anda fotolyabilir.

*

Evrenin Kızı; net şekilde liderliği alacağı bir yarış buldu, ancak yine de güven olmuyor, başkaları da öne çıkabilir, rakipleriyle değerlendiriyorum, yine de favorimdir.

*

DAŞÇI POYRAZ; hazırlıklarını beğendiğim safkan, etkili binicisinin idaresinde kazanmaya yakın gördüğüm isim olup benim de tekimdir!

*

Man Of Fıre; N.Altın üzerine altılı kurmuş gibi oldum ama ne gelir elden, iyi atların hepsine binmiş mübarek, bu safkan da doğru yerde konumlanarak etikili bir sonuç almaya çalışacaktır, kazanmaya yakın görüyorum.

*

Birbey; eli kulağında bir at, bugün yarın kazanacak ama ne zaman olduğunu kestirmek güç, ancak ilk metrelerde faullere maruz kalmadan öne çıkabilirse son metrelere kadar adını duyacağımıza eminim.

Altılım

1.5.3

3.1.2.5.16..17.8.9.13

6.11.10.1.5..8.12

1 DAŞÇI POYRAZ

5.1.7.11.10..2

16.9.11.15.10.6

 

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri