rokettube

15.04.2019 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNİM

Aksakallı; koşudaki safkanların tamamı yarışı önlerde kabullenen isimler, Aksakallı ise muhakkak liderlik almak yerine önde beklemeyi de tercih edebilecek bir isim, dolayısıyla ilk metreler den itibaren süratli başlayacak olan yarışta rakiplerinin hemen içinde yerini alacak olduğunu düşündüğüm Aksakallı, virajdan sonrada sergileyeceği uzun sprinti ile liderliği aldığı yerde fotolayarak kazanmaya çalışacaktır!

Emirali; Babasını kimler hatırlıyor bilemem ama 2800 'de S.Kaya ile kazandığı bir yarış geldi aklıma, ekürisi vardı, o koşuya tempo verdi ve süratli başlayan yarışta düzlüğe de çok kolay tempoda çıkan Kurtel rakiplerini dağıtıp kazandı, yarış G-1 'di ama detayları hatırlayamıyorum. Tjk’da yarışı da bulamadım, çünkü aygırların yavrulaını gösteriyor, yarışları yok. Neyse! Aklımda kalan o yarış ve bu atın Gülerce ekürisine ait bir safkan olduğuydu! Annesi bildik isimlerin öz kardeşi, potansiyeli olan bir kısrak ama bir türlü iyi bir yavru veremedi, hara kısrağı, Kurtel ile iyi bir sonuç verebilir, zira sentetik ve çim pistte orta ve özellikle uzun mesafede iyi yarışları olacağına eminim. Acele edilmeden, bir kaç koşu kumda koşulup, tırnakları oturunca çime çıkacak ve hiç olmadık bir grupta uzun mesafede dağıtacak ortalığı! Demedi demeyin! Tabi bu benim düşüncem, ilgililerini tanımam etmem :) Bugün kazanarak başlar mı bilemiyorum, hazırlıkları iyi neden olmasın? Ancak babasını iyi tanırım, iyi yavrular verecek, özellikle haranın kalifiye kısraklarıyla neler vereceğini düşünüyorum da uzunda Kaizbert yavrularını ağlatacak! Bu safkan inandığım bir at, dolayısıyla yanına at bile aramadım, koşmasını bekliyordum, koşuyor ve tek yazıyorum! Bu yarışta başka atı olana saygı duyarım, mantıken tek yazılması için doneleri olmasa da Kurtel'in ilk yavrusu ilk yarışını kazanırsa yanına at yazmış dedirtmem kendime, özellikle kum ıslak olursa ekstra performans sergiler, bir de mesafe biraz uzun olsa iyi olurdu ama her şeye rağmen duygusalım da olsa benim tekim!

BÜYÜKÇELİK; ne yazayım ki? Bir kaç kanaldan üzerine oyunlar kurulacağını biliyorum ve genelde yaptığımın aksine böyle bir ata güvenip bende üstüne oyun kuruyorum! İlk ayakta Emirali'ye de N.Şen biniyor, ikisi kazanmış olsa zaten altılı her türlü para verir, bu nedenle bana cazip geldi. Bu safkan bankomdur! Emirali ise tekimdir.

 

BOŞ KOŞULAR

2.1..5

3..2.1

 

ALTILIM

5 Emirali

3.2.8.10.9..11.6.1

10.7.2.3.4.5.6.8.11.1

1.5.3

3 BÜYÜKÇELİK

6.7.3.4.8.5.1..9

 

Pin It

Yorumlar  

#1 Dayko 15-04-2019 04:41
Bol şans lar demek isterdim ama içimden gelmiyo bursa yı resmen sallamışım

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri