rokettube

16.05.2019 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNİM

BOŞ KOŞU

Abjarkız; ilk yarışında hakkında yazdıklarım yanıltmadı ve ekürisi arkasında ikincilik elde etti. Sonraki katıldığı yarışta, her zaman olduğu gibi bir gece önceden tek olarak önerdim ve kazandı, aynı atla maidende iki kez kazanmış olduk :) Bu safkan, bugün ekürisini geçer mi bilmiyorum, ama ekürisinden çok daha potansiyelli bir isim olduğundan eminim! Bugün için ekürisi yine öne çıkar, rakipleri onunla uğraşırken Abjarkız etkili bindirişi ile birincilik için yüklenir! Her halükarda öndeki atın ekürisi olacağını düşünüyorum ve bu ikiliyi banko öneriyorum!

BITCOIN; yanındaki rakipleri stilleri dışında koşmak bahasına bu safkanı geride bırakmaya çalıştılar ama son zamanlarda bir türlü geçemediler bu safkanı… Son yarışlarında belirttiğim gibi, sağlıklı bir Bıtcoın bu atlara geçilmez, ne taktik, ne pist, ne mesafe.. vız gelir hepsi! Yarış içinde ciddi aksilikler silsilesi yaşamadığı sürece kazanacağına inanıyorum ve banko öneriyorum!

MAVİ DALGA; ara sonrası bir yarış görsün gibisinden yanına bitanecik at yazdım, sonraki yarışında ara sonrası yarışından kas yorgunudur dedim gaflete düştüm yine yanına at yazdım, o ise ikisinde de kazandı! O iki yarışta da kazanan safkan bugün yine kazanmasını beklediğim isimdir. Normal şartlarda olsa Alderamin rakip olabilir belki derdim, zira önde boş kalacak, Mavidalga illa lider olayım demez, ama Alderamin eski günlerinden uzak, dolayısıyla bu safkana rağmen Mavi Dalga liderliği dahi alabilir ya da onu rakip seçerek önde bekleyebilir, her durumda formunu koruyan safkanın kazanmasını bekliyorum ve banko öneriyorum!

ALTILIM

 

3.5.10.11.6.12

2.9.13.15.16.1.3.4.6.7.8.17

4.1.2.3.8.5

1 BITCOIN

2 MAVİ DALGA

17.15.8.6.3.12.11.2.1.5

 

Beni Twitter'da takip edebilirsiniz: @altilidefteri

 

Arabınızın uyanması dileğiyle, sağlıcakla kalın, dostunuz ALTILI DEFTERİ.

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri

   

SATILIK ATLAR

2017 DOĞUMLU İNGİLİZ TAYLARI SMART ROBIN – NEVER LOST (Strik...

SAHAYA GİTMEYE HAZIR KALAN SON 5 TAY SAVAŞATI, UZUNBEY, P...

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

YAZARLAR

Türkiye Jokey Kulübünün At sahibi belgesi almak için gerek...

BU BİR İHBARDIR !Değerli okurlarımız sizlerle daha öncek...

1 Ocak 2019 dan itibaren At Sahibi Belgesi alırken Ücret a...

TJK DAN İDARECİLİK FİYASKOSU..TJK içindeki Sözüm ona bir t...

Bugünkü konumuz Dernekçilik, Gazetecilik ve At Yarışları...

TÜRKİYE'DE ARAP ATÇILIĞI Bu yazımızda sizlere Türkiye'de y...

EVRAKTA SAHTECİLİK SUÇMU ? DEĞİLMİ ? Türkiye Cumhuriyeti y...

Türkiye Jokey Kulübü uzun zamandır ikili çifte ve ganyan o...