rokettube

18.05.2019 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİM

Özdemir; Falez öne çıkar ise Hoy Hoy ile mücadele ederler, bu ikilinin arkasında yerini alacak olan isim tabiki Lucky Falcon olur, düzlüğe çıkılırken Lucky Falcon liderliği alır ve son 400 geçilirken son sprinterlerin atakları başlar…

Bir aksilik olmazsa; etkili binicisinin idaresinde, gidişatı lehine yarışta kazanacağına inandığım safkan Özdemir'dir. Bazı oyunlarda tek olarak değerlendirilebilir. Ancak ben, son yarışında dikkatimi çeken Nock Nack'i yazacağım, zira sonlarda etkili gelse de kazanma şansı kalmamıştı, bugün bu rakiplerine rağmen uygun kilo ile fitili ateşleyebilir! Bu safkanı yalnızca yeri olanlar değerlendirsin, Özdemir'in kazanmasını beklediğim koşunun ütopik atıdır!

Yutangirdap; hayatın ilk yarısında da banko olarak değerlendirdiğim safkan kazanamasa da ikincilik elde ederek boş bir isim olmadığını gösterdi, liste taylarımdan biri, bugün kendini affettirir diye umuyorum! Kılvar avantajı ile bir kez daha öne düşmesini ve artan kondisyonu ve edindiği yarış tecrübesiyle kazanmasını bekliyorum ve bir kez daha bu safkana güveniyor, banko öneriyorum!

Adaletlikasırga; kulvarı bukadar kötü olmasa banko yazardım, son yarışında savrulmasa kazanacaktı, binicisinin atı toparlaması zaman aldı ve dördüncü olabildi, yarışın son metrelere yakın yerinde bu talihsiz olayı yaşadığı için elinden de çok bişi gelmedi! Bugün için Güvenağa gibü ayağına seri bir ismin de dıştan çıkması şartları eşitliyor, enteresan bir isim önde sert bir tempo kuramak istemez ise öne çıkan bu ikiliden Adaletlikasırga'nın kazanacağını düşünüyorum. Banko öneremeyişimin nedeni, binicisi, kulvarı ve bir kaç sitili rakibidir, ancak her şeye rağmen bazı oyunlarda tek olarak değerlendirilebilir!

 

1.ALTILIM

3/ 6

1.13.12.10.5/ 4

5.6.1.4.2

6.7.3.2.1

10 Yutangirdap

3.6.10.2.1.4

 

2.ALTILIM

6.7.3.2.1

10 Yutangirdap

3.6.10.2.1.4

7.6.4.10.1.2.9

6.2.4.10.7.8

1..5.11.12

 

Beni Twitter'da takip edebilirsiniz: @altilidefteri

 

Arabınızın uyanması dileğiyle, sağlıcakla kalın, dostunuz ALTILI DEFTERİ.

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri