rokettube

29.05.2019 İSTANBUL'DA DEĞERLENDİRİLMESİ GEREKEN İSİMLER

*

Bavo Brao; yarışı önlerde kabullenecek, mesafe lehine bence, grupta çok müsait, iyi bir betice alacağı aşikar, birinciliğin en güçlü adayı olarak değerlendirilebilir…

*

İkinci koşuda takibimde olan safkanlar çoğunlukta, birini yazmasam aklım kalır!

*

Süratli safkanlar var koşuda, bu durum saçma sapan yarışlarda koşularak heba olmak üzere gördüğüm Uğur Bubam'a yarayan bir faktör, grup çok uygun, A.Çelik böyle son sprinterlere iyi biniyor, kazanma ihtimali en yüksek isim bence!

*

Reelde bu koşuya asla ve kata tek atla risk almam, ama mecbur olsam Asilbaki'yi seçerdim; çünkü rölanti tempoda geçen bir yarışta, önde bekleme yapacak olan bu safkan düzlüğe de sermayeli çıkacak, eğer ki son bir kaç yüzde liderliği alıp sonuca gitmeye çalışırsa kazanması gerekir, muhakkak yazınız!

*

Altılının ilk ayağına zayıf maiden koymuşlar, bence risk alınmadan kapatılmalı!

*

Babaselver; çok sürpriz konumdayken bile değerlendirmeye gayret ettiğim bir isim, şimdi ise formunun zirvesinde, gidişatı lehine yarışta net favori olmayı hakediyor! Süratli başlayacak yarışta, virajdan sonra temposunu arttıracak ve 200'de liderliği alarak direnemeye çalışacaktır… gerçi bu normal şartlardaki beklentim, A.Çelik bir enteresanlık yaparak kaçırmaya ya da çok geride bekletmeye çalışmaz ise öngördüğüm ve de başarılı bulduğum taktiği ile kazanamya yakın görüyorum!

*

Anıta Blake ve Altın Kafes'i yazın sonrasında kimi isterseniz onu yazın! Rölanti tempoda geçecek bir yarış, işler karılabilir, bütçe nispetinde at yazınız!

*

Mavra; gidişatı lehine bir koşuya katılacak, önde kuracağı tempoyu son 200'e dek koruyarak Derin Sultan'a direnmesini umuyorum, bazı oyunlarda tek olarak değerlendirilebilir ancak asla güvenilir bir isim değil malesef, öncelikle bu iki atı yazın, sonra bazı oyunlarda tek olarak Mavra deneyin :)

*

Tutkun Reis; iç pistte 56.28’i var daha ne olacak, tay için iyi bence. Zaten her şeyden öte Kurtel yavrusu çime çıkmış, yumuşak olmasınında bekliyorum pistin, çok etkili bir sonuç alacağını düşünüyorum ve duygusal da olsa tek olarak öneriyorum! Emirali ‘nin kuyruğunu bıraktık üçüncü yarış 29 ganyanla kazandı, bu taylara inanın! İlk yarışında bu yorumu yaptım ve 4.kaldı, iyi koştu, ben bu aygıra inanıyorum, çok hazır rakipleri yanında bile tek olarak değerlendirdiğim ismin kuyruğunu bırakmaya niyetim yok, duygusal tekimdir, inanan ve yeri olanlar yazsın!

*

Kızılyar; kazandığı yarışı açın izleyin, aynı sitille aynı yarışı yapsın iyi netice alır! Özdoğa çok formda, sprintini ayarlasın iyi netice alır! Nalezen ve Kanlı Ay muhakkak yazın, detaya giremicem ama iyi koşmaları lazım.

 

Beni Twitter'da takip edebilirsiniz: @altilidefteri

 

Arabınızın uyanması dileğiyle, sağlıcakla kalın, dostunuz ALTILI DEFTERİ.

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri