rokettube

31.05.2019 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİM

*

8 Miss Gölcük; son yarışta güzel bir dördüncülük elde etti, neden güzel? Düzlüğe çıkılırken öndeki isğmlerin arasındaydı, sonra tam atağa kalktığı anda iki at ard arda önüne sürünce kulvarı daraldı, hatta kapandı ve kendi halinde yarışı bitirdi, buna rağmen tabelada kaldı. Ogün ilk yarısında, etkili bir jokey idaresinde, 1200+ mesafede kolla diye altılı defterine notumu almıştım, Pınar Kıralı öne çıkıp koşuya tempo verecek, çok değil bir olmadık at daha öne çıksa koşu süratli bir hal alır ve Miss Gölcük gidişat avantajına da sahip olmuş olur, takip atım olduğu için tek olarak değerlendiriyorum!

*

3 Mavidalga;  son yarışında tek olarak yazmıştım, tek ve ciddi rakibi olan Alderamin önde boş kalacak ve Mavidalga onu rakip seçerek tedbir alacak diye düşündüm, tek önerdim, ama Mavidalga kendi kavalına üfleyerek bizi patlıcan dolmasına çevirdi! Bugün öne çıkanlar olacak ama Alderamin gibi bir tempo atı koşuda yok, son yarışında jokey hayasından kaybeden sagkan bu koşuda gidişat da lehine olduğu için kazanmak zorunda kalacak, bir aksilik olmadığı, ciddi şanssızlık yaşamadığı taktirde geçilmesinin zor olduğunu düşünüyorum ve banko öneriyorum!

*

5 Önerhan; ilk yarışında bazı kişilerce geçilmez gözüyle bakılan bu safkan iyi koşmasına rağmen Çiftetelli gibi bir rakibe tosladı! Ogün oyun versem ben de tek yazacaktım ama kısmet olmadı, zaten ekmeğini yiyemeyecekmişiz! Bugün kaba kuma çıkacak, iyi koşması lazım, bu pistte 27.41'i var, bence iyi, binicisi için de nimet olduğunu düşünüyorum, kazanmak için elinden geleni yapacak olan bu isimle kazanacağına inanıyorum ve Önerhan'ı banko öneriyorum! Hatta abartıyorum ve kazandıktan sonra bizim iş bilmez handikaperlerin bu safkana 41 Handikap yazacağını iddia ediyorum!

*

3 Frankenstein; kazanmaya başlamadan önce şu tespitte bulundum; Frankenstein; ilk anda dolurup liderliği almasını beklediğim safkan, formda olduğu yarışlarda dahi stili rakiplere çarpıldığı için başarılı olamadı, halbuki o yarışlarda önde bekleme yapabilseydi birkaç yarışta kazanabilirdi. Şimdilerde ise, ısrarla tempo yapmayı seçen safkan, bugün için önde boş kalacak gibi, muhakkak değerlendirilmelidir. Bu öngörü sonrasında önde pusu yapan ve düzlük sonrası 200 'de hakim olarak kolayca kazanan bir Frankenstein izledik, adeta sabah kenteri yaptı ve ard arda üç yarış kazandı… sonraki koşularında, kendi temposunda koşunca önde de kalsa, önde de beklese kazanma başarısı gösterdi, beklemeyi geç de olsa öğrendi, bugün eküri desteği de var ve son yarışlarına bakarak kek grupta koşacak, ciddi bir talihsizlik yaşamadığı sürece kazanacağına inanıyorum ve banko öneriyorum!

*

1.ALTILIM

8 Miss Gölcük

3 Mavidalga

2.1

Hepsi

5.6.8.11.12.2.3.1

3.2..11.12.13.9.8.4

*

2.ALTILIM

Hepsi

5.6.8.11.12.2.3.1

3.2..11.12.13.9.8.4

5.3.4.2..1

5 Önerhan

3 Frankenstein

 

Beni Twitter'da takip edebilirsiniz: @altilidefteri

 

Arabınızın uyanması dileğiyle, sağlıcakla kalın, dostunuz ALTILI DEFTERİ.

 

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri