rokettube

12.06.2019 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİM

*

Boş Koşular;

*

İlk koşu çok ağır tempoda koşulacak, bakın rölanti değil, ağır! Her türlü sonuca açık bence, reelde oynamam mümkün değildir.

*

Impulsıve 'ı son yarışında kaçıran Ö.Yaldirim bu koşuda da aynı şeyi yapar mı? Yoksa Rasimbey'e yol verip My Bıllıonaıre 'ı rakip seçerek arkaya pusulayayım derken kazanan Rasimbey mi olur? Ya da önde iki safkan birbirini erkenden tüketir, uzun sprinti ile sonlardaki mücadele içine son sprinterleri uyutarak Beyazıd bile dahil olabilir mi? Zor yarış bence, reelde oyun oynamicam!

*

Amazon Queen; stili bakımından formsuz rakibi Rey var, onun eksik koşması gerekir, böyle atları iyi idare eden binicisinin idaresinde Amazon Queen, Mystıc Green ve Bella Cıao ikilisinğn de baskısına uğramaz ise önde boş kalır ve düzlüğe sermayeli çıkarak rakiplerininin ataklarına direnir, kazanmaya yakın görüyorum ama şartlar tam anlamıyla lehine değil ve banko öneriyorum, ancak bazı oyunlarda tek olarak değerlendirilebilir! Rakip olarak ise uzun sprinti ile, kilo sevmemesine rağmen Casamıro'yu ekliyorum.

*

Ulan Bator; koşuda net olarak liderlik isteyebilecek bir isim yok, bu safkan da rölanti tempoda geçen yarışların hastası, yine öne yakın kopup düzlük üzerinde rakiplerine iyice sokulup son 200 civarında liderliği alıp direnecek ve kazanacakaktır diye düşünüyorum! Son yarışında çok kolaydı, o gün oyun vermemiştim ve bir kaç kişi özelden dahi sormuş, ben çok geç gördüğüm için cevabım anlamsız olacağından bir şey yazamadım, bu vesile ile kendilerinden özür dilemiş olayım… bugün tempo atının olmadığı bir koşuda, son sprinterlerden birine geçilmesi için büyük talihsizlik yaşaması ya da sağlıksız olması gerektiğini düşündüğüm bu isim benim net bankomdur!

*

Altılım

5.4.3.1.2

16.15.13.8.11.10.9.4.5.3.1.2.7

5.4.2.6.8

2..1

5.9.3.1.7.8.6.10.12.11.4

6 Ulan Bator

 

Beni Twitter'da takip edebilirsiniz: @altilidefteri

 

Arabınızın uyanması dileğiyle, sağlıcakla kalın, dostunuz ALTILI DEFTERİ.

 

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri