FOTO-FİNİŞ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNİ VE YORUMLARI

1.AYAK: Bursa pistindeki idmanları iki yaşlı bir tay için oldukça güzel olan (5) KUZEY YAĞMURU ilk yarışında kaba kumdan daha hafif olan Kocaeli pistini yadırgayıp 6. Olmuştu. Bugün çok çok şanslı, rakip olarak; ilk yarışının padoğunda hayran kaldığım şampiyon kısrak Chi’nin yavrusu (6) PARİON kum pisti daha iyi koşacaktır.

2.AYAK: 5-6 tane çok süratli safkanın bir araya geldiği koşuda aşırı sürat olacağını düşünüyorum bu yüzden sprinter isimlere şans vereceğim, sıralamam; (5) WIND POWER, (9) OĞLUM BARIŞ, (7) RASİM KAPTAN.

3.AYAK: Çok daha sert gruplarda sürpriz yapıp çok iyi koşan (1) ARCHIE çok uygun bir grup yakalamış; favorim. Rakipleri; dişi bir safkan olmasına rağmen kendisi küçük yüreği büyük; (3) ŞEHRİBAN sert sprinti ile sürpriz yapabilir, 4 günlük aradan sonra 2. 2000 metre üstü yarışını koşacak olması ciddi dezavantaj olsa da hafif grupta (2) CLOUD WALKER.

4.AYAK: Yavaş yavaş formunu bulan (1) PATOR, bindiği atlara ekstra katkı yapan aprantilerden Alp.Oluk idaresinde (3) HILL HEAD ve sonlarda güçlü gelmesi muhtemel (4) RAY OF SUNSHINE.

5.AYAK: Son iki koşusu G2 ve A3 olan (1) AYDURU kendi grubunda ilk şans vereceğim isim. Çok güzel form tutan (3) ÇETİNSU, (4) KRAL ARTUR, eküri avantajı ile (7) LİZARDON ve her ne kadar düşüşte olsa da sürekli çim pistte koşup kumda 5 birinciliği olan (2) BORALTAN.

6.AYAK: Son yarışında da çok tuttuğum bir isimken istediğim yarışı koşmasa da tabelaya yakın bitiren (5) GEDİZKAYA bugün BANKOM.

ALTILIM

5 /// 6

5,9,7

1 // 3,2

1,3,4

1,3,4,7,2

5 GEDİZKAYA

3.15 TL // 9.45 TL /// 18.90 TL

TWITTER : @FotoFini1

 

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ