FOTO-FİNİŞ İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ VE YORUMLARI

1.AYAK: (7) VAHŞİ KIZ son koşusunda rahat bir şekilde uzak çekerken 1.09.60 gibi bir derece çıkarmıştı. Şuan iki yaşlı dişilerde rakipsiz olduğunu düşündüğüm safkan kazanacaktır; BANKO.

2.AYAK: Geçen yarışında da banko olarak önerdiğim yılın net baş tayı (8) SÜRGÜNTAY o gün yarışın kum piste alınmasından dolayı çok iri yapılı olmadığından çimi çok daha iyi koşan safkan 6-7 boy ara kapatarak fotoda yarışı kaybetmişti. Yarın çim pistte gösterişli kazanacaktır; BANKO.

3.AYAK: 1200 metrelik sürat koşusunda bu yıl başarılı olmasa da G1 FSM Koşusu 3.lüğü olan (8) HIDDEN JEWELS, kısada her safkana kafa tutan (4) WINCHESTER, kaprisli safkan (3) MAKAMBO kendi gibi atlarından dilinden iyi anlayan G.Kocakaya ile şanslı, bir türlü kazanamayan (1) OBRADA, yarış gören (2) ANDIAMO.

4.AYAK: Kocakaya’nın bariz hatasıyla çok geç kalıp etkili sprint ile 4. Olan (7) TEEN SPIRIT ve bir diğer sprinter (4) FULL THROTTLE ilk iki ismim, son koşusu çok iyi olan (3) DISTANT HAWK ihmale gelmez.

5.AYAK: Güzel hazırlıklarla koşuya gelen ve son galobunda 1000/1.07.8 yapan koşunun tek dişisi (12) ASPURÇE, bir numaralı starttan çıkmanın ciddi avantajı ve S.Boyraz gibi çok tecrübeli bir isimle start alacak olması nedeniyle start verildikten sonra önlerde yerini kapacak ve düzlükte erkek rakiplerini geçecektir üçüncü BANKOM.

6.AYAK: Olabildiğince idareli gitmeyi gerektiren bir safkan olup teşvikten pek hoşlanmayan (7) GÜLDÜRGÜLDÜR kendisine yarış hayatı boyunca en iyi binişi yapan jokeyi A.Kaçmaz ile 52 kiloda zorda olsa kazanmasını bekliyor günün dördüncü BANKOSU diyorum.

ALTILIM

7 VAHŞİ KIZ

8 SÜRGÜNTAY

8,4,3,1,2

7,4,3

12 ASPURÇE

7 GÜLDÜRGÜLDÜR

1.05 TL

TWITTER : @FotoFini1

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ