"MÜTHİŞ BİR YARIŞ"...MI' ACABA ?

ADETA YEM' KENTERİ YAPAN BİR AT VE BİR KLASİK YARIŞ

Geçtiğimiz pazar "Sait Akson" yarışı bittiğinde yorumcu arkadaşımız aynen üst başlığımızdaki yorumu yaparken MÜTİŞ BİR YARIŞ' derken acaba yarışta ne gördü de bu yorumu yaptı ?

Yarışta zorlu bir mücadelemi oldu ? Yarışta netice foto'yamı kaldı ? yakın ara ile biten bir yarışmı oldu ? Kazanan at zar, zor'mu potayı buldu ?  Ama bakın bunlar olmamış ise O' yarış sadece KOLAY' kazanılmış bir yarıştır..Biz bu köşeyi sonduzluk.com adına yazıyoruz bu yorumlara bir sözü olan arkadaşlarımıza da Bol şans diliyoruz..( H.D )

NOT..; Bu arada geçtiğimiz Pazar koşulan bu önemli yarışlar nihayetinde görüldüğü üzere yarış derecesi olarak bu yılki GAZİ’ koşusunda 2400 çim pistte hiç kimse; ( 2.28)’den daha iyi bir derece beklemesin derim..

GÖZÜMDEN KAÇMAYANLAR ( Pazar / İstanbul )

Bana göre beklenin yarışını koşan ve şahsen benim GAZİ' Favorim olan "FINAL DANCE" gezinti havasında bir yarış koşup kazanırken çokta fazla bir efor bile sarf etmedi işin açıkçası.. Yarış içinde ufak tefek kaprisler yapsa da rakiplerin mesafeden fazlaca etkilenmiş olduğu bu yarışı yukarıda da, anlattığım üzere çokta zorlanmadan kazanmış oldu..

Artık önümüzde TEK' yarış kaldı sizlere "Dubai"deki, yarışında söylediğim üzere bu FİNAL DANCE' uzayan her mesafede çok farklı Final Dans'ları yapacaktır ( Haberiniz olsun )..

Rakip görünen Sigoş mesafeye ayak uyduramayınca sonlarda "Zala Bey"e, çok kolay teslim olurken. Yarışta ikinciliği de bu rakibine hediye etmiş oluyordu.. Gazi'de nemi olur ? Bence İlk üç sırada çok bir değişiklik olmaz ama sonraki sıralar Allah'a emanet aman dikkat.. 

2022 YILI "KISRAK KOŞUSU"

NEFESLERİN TUTULDUĞU YARIŞMI..?

Yapmayın be arkadaşlar biz tahmin yazarken o işi yarıştan iki tam gün önce yapıyoruz ve ülke genelinde bu yılki tayların çok iyi olmadığını ve koşulacak bu iki yarışı kazanacak taylarında sadece klasları ile işi bitireceğini sizlerle paylaşmıştık. Geçen Pazar için hazırladığımız sayfamızda iki safkanın resmini yayınlamış ve tahminlerimizde de yine bu iki safkan ile şans aramıştık.. ”FINAL DANCE” ve “SECRET POWER” sonuçta ise yarışlar bizi mahçup etmedi sonduzluk.com cular ile yaptığımız paylaşımlar ile işimizi yapmaya devam ettik Sadece

YARIŞTA NE OLDU ?

Valla Jokeyin sonlarda yaptığı show’ haraketlerini bir kenara bırakacak olur isek DİŞİ’lerin şu an yaşıtlarından hep iki yada üç adım önde yarışlar koşan klas safkan SECRET POWER’ son virajı net olarak sondan ikinci dönüp, yine son düzlükteki sadece ikinci vitesteki, atakları ile iç bariyerlere yakın ve bir önceki yarışındaki gibi potayı bulması yine çok zor olmadı bana göre.. 

Birilerinin nefesi ne demeye kesilmiş bunu anlamak oldukça zor ama yarış koşuldu ve beklenen sonuç alındı.. Şimdi şunu bir kere daha tekrarlayalım bu yılki 3 yaşlı İngilizlerde Erkeklerde “FINAL DANCE” Dişilerde ise “SECRET POWER” yaşıtlarını ve hem cinslerini kolaylıkla ekarte ediyorlar bu açık. Ancak Gazi koşusunda bu ikili mücadele edermi hah’işte o iş zor çünki her ne kadar birilerinin NEFESİ KESİL’sede. Gördüğüm kadarı ile bu yılki Gazide ERKEK’ taylar dişilere oranla daha farklı ve söz konusu yarışta bence yine beklenen sonuç alınacaktır. Şimdi söylenecek tek söz şu olmalı diyorum GEEL “26 HAZİRAN” GEEEEEL..   

NOT…..;  EYVAAAAH…EYVAAAH !

Kısrak koşusundan sonra Jokey (Ö.Yıldırım) bir açıklama yapıyor. Lütfen Dikkat !! Atımız iyi start almıyor ve yarışı kabullenmekte başlarda zorlanıyor. Ayrıca pistin “içinde” kalınca stres yapıyor !

Bakın burada duralım ve Jokey açıklamaları ile kim nereye varacak bu konuda şapkamızı önümüze alıp düşünelim olmaz mı ?....

Arkadaşlar bu kısrak ( SECRET POWER ) son iki yarışını, sonlarında bariyerlere yakın yerlerden yaptığı ataklar ile kazanmadı, ben mi yanlış yarış izledim yahu.. Yaşlandık tamamda Allah’a şükür daha evdeki Akvaryuma ‘Televizyon diye bakanlardan değiliz biz arkadaşlar!

Jokey arkadaş diyor ki; benim atım “Bariyere yakın” kalınca ve içerilerde rakipler ile yakın olunca STRES’ yapıyor !! kaardeşşş Özcan kardeşş..Yapma bak “Vurdu Gol olduuu” diyeceğim, şimdi ama artık yahu al kupanı bak keyfine bu nasıl bir yarış değerlendirmesi be’ kardeşim? İzle babam izle.. Bir zahmet bak’ bakalım, nereden gelip kazanmışsın son iki yarışı bu safkan ile..

Sonduzluk.com yazar, birileri okur mu? Bence bal gibi OKUUUUR !! rahatınıza bakın siz Müşterek bahisler için yapılması planlanan ZAM’ ise ciddi anlamda TJK’ isimli kar amacı gütmeyen bu kamu kurumu için kendi bacağına MERMİ sıkmak ile eş anlamda bir an önce bu olayı ( ZAM)’ konusunu geri almalıdır bu kurum.. ŞANSINIZ BOL BAHTINIZ AÇIK OLSUN..

PERŞEMBE İZMİR BANKOM

Pist ve mesafe olarak rakiplerine oranla daha farlı ve şanslı olan KIZILCA PINAR bana göre yarış içinde bir aksilik olmaz ise kazanmaya çok yakındır Banko..

1.Altılı;

2,3,4 / 5 / 1,3,7 / 1,6 / 1,2,3,4,8 / 1,4

2.Altılı;

1,2,3,4,8 / 1,4 / 1,2 / 1,2,5 / 1,2,4 / 3

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump 

UFUK ÇAKIR
HAKAN DEMİRCİ
SİLİVRİLİ
OKAY ABİ
UFUK COŞKUN
PROFESÖR