NE ALACAKSIN ?

Son dönem ( 10 yıl kadar önce ) ortaya çıkan bir komedi türüdür bu; Stand-up komedisi, bir komedi tarzı. Komedyen, genellikle doğrudan onlarla konuşan canlı bir izleyici önünde performans sergiler. Oyuncu genellikle bir stand-up komedyeni, komedyen veya sadece bir stand-up'çı isimleri ile bilinir.

Bakın arkadaşlar bu toplum öyle bir toplumdur ki kendisine yapılan yada yapılacak her türlü yanlış işte TEK YÜREK' olmayı başarmıştır. Tam olarak tarihlendirmeye kalktığımızda bir takım (akıl yoksunları bunu kabullenmiyor) olsada. Bizler elbette uzaydan gelmedik kökenimiz çok bellidir ! Selçuklu'dan Osmanlı'ya, oradanda “Türkiye Cumhuriyetine bu toprakların sahipleri aynı kişilerdir..

Bu durumdaki bir halk üzerinde birileri bir takım soytarılıklar yapacak diye bunu kimse görmezlikten gelecek diye bir kural yoktur!.. Daha önceki bir takım yaşanmışlıklar ve son olanlar hatleride terbiye sınırlarınıda aşmıştır.. Tüm kalkanları indirin… Ne vereyim ağbime, Parasını ödemek koşulu ile abone olduğunuz ve evinizde aileniz ile keyifli bir sinema gecesi yada dizi keyfi yaşayacağınızda bakın karşınıza ne çıkıyor;

ÇOCUK VAR ÇOCUK...

Taniştırayım efendim..; İran nın ünlü sinemacılarından "AMİN FERYADİ"

Bak şimdi çocuk bizler deve kuşu kabere ile Metin Alasya ve Zeki Akpınar ile , sevdik gülmeyi Öztürk Serengil yada cilalı İbo, yada sonraları bize biraz garip gelsede Eşşolu eşşek esprisini bolça yapan Kemal Sunal, hep güldüğümüz sevgiğimiz komedyenlerdi. Sonraları sizler geldiniz; ATA DEMİRER ve CEM YILMAZ kastınız kavurdunuz ortalığı. Allah daha çok versin sizlere ikinizin de maşallahı var, var da, be kardeş özellikle sen “Cem” Kardeş ailenle oturmuş bir dizi ileyim derken karşına erken da böyle bir isim çıkar ise özellikle evdeki küçük perenseslerine bunu nasıl anlatacaksın ?

Anlata bilirmisin ...Yapma “babam” yapma. Sen akıllı adamsın sinkaf ( Argoda küfür demek ) kullanmadan da, elbette çok güzel espriler ürete bilecek kapasiten var. AMK ( Akıl ..Mantık ..Kapsamında ) Allah sana daha çok paralar versin ama bu milletin değer yargıları ile oynama yakışmaz sana..Bu “Gora”daki (Tüm kalkanları İndirin) esprisini, Yine bir gösteride kullandığın ve bize bu yazımızda başlık olan NE VEREYİM ABİME ? de geçmiştir haberin ola..

Bİ’ KURNAZ SİZMİSİNİZ ?

Ne gariptir yine aynı abonelik marifeti ile izlenmekte olan bu kanaldaki yani bir dizi daha var KUŞ UÇUŞU kim bilir ne masraflar edilmiş kim bilir ne yatırımlar yapılmıştır bu dizi içinde değilmi? Oyuncu kadrosu süper çekimler mekanlar süper ama bakın dizide bir bölümde bir yer varki beni izlediğimde sadece GÜLDÜRDÜ..

Olgun ve iş adamı olduğu çok belli bir bey efendi ile yine olgun yaşlarda bir hanım efendi bir Çiftlikte işin garip tarafı tamda bir padok alanı civarında sohbet ediyorlar;

Efendim padokta seyi,sin yedeğinde gezen bir at var arkada planda bu safkan daha önce Gazi kazanmış bir şampiyon elbetteki adı;( uyduruk kaydırık bir isim) Bu arada sahalarda 35 yıl bir fiil görev yapmış biri olarakta atları iyi tanımakta bizim işimizin bir parçası, Tamam ya ne olmuş işte at olduğunu dua et diyenler olacak şimdi ama işin aslı biraz tuhaf gelecek sizlerede bakın bu padoktaki at var ya !

Öncelikle o’ bir tay ve yaklaşık 2 yaşlarında bir ARAP’ tayı şimdi biz bu olayın neresinden tutalım? Neyini sizlere anlatalım? Gazi koşusunda İngiliz atları koşar…Bu padoktaki safkan bir Gazi şampiyonu ise en az 4 yada 5 yaşındadır ama bu görüntüdeki Tay ufacık bir şey ne diyeyim ben bulari yapanlara ? Bakın arkadaşlar öyle çok uzağa falan gitmeyin bunca masraf etmişsiniz ve belikli bu işi İstanbulda yapıyorsunuz siz danışmanlık yapacak çok insan bulursunuz arkadaşlar bu işler bu kadarda ucuz değil ama yani yapacaksanız hakki ile yapında bizde keyifle izleyelim.. SEZARIN HAKKI SEZARA

“FİNAL DANCE”YE, BİR KALA BİZ DE DURUM NE ?

Hemen her şey artık, şimdiki at yarışı organizetörü kurumun olmadığı yıllarda da; koşulmuş olan “1927” 28,29,30,31,32,33,34, 35,36,37,38,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49 “22 yıl” olmak üzere. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurduğu At ıslah encümen-ı tarafından organize edilmiştir..


Türkiye Cumhurriyetinin kurucusu; Ulu önderimiz adına “MUSTAFA KEMAL ATATÜRK” İçin koşacağımız Yarışın 1950 yılından sonraki dönemde organizetörlüğünü yapmakta olan. Tüm siyasi prosüdürleri unutup Arada (Belediye başkan)larına, bile bu kupayı verdirme “Gaflet”inde, bulunan TJK’ isimli kurumun hazırlık şeklini aldı ( 26 Haziran ) kiminin favorisi şimdiden hazır kimi yine “Macera dolu Amerika” şarkılarının peşinde. Bekleyelim bu hafta geçiyor bile, artık önümüzde bir hafta kalacak. Haydi hayırlısı iyi koşan kazansın derim ŞANSINIZ BOL BAHTİNİZ AÇIK OLSUN

İZMİRDE CUMARTESİ BANKOM

Yaklaşık 15 gün önce İstanbul ilimizdeki 1 şartlı yarış sonrasında İzmir de pistte çıkacak olan ve bana göre buradaki rakip taylardan bir adım önde görününen formda kısrak ADEN PRENSESİ yarış içinde bir aksilik olmaz ise kazanmaya çok yakındır Banko..

1.Altılı;

5 / 2 / 5 / 1,5,4,8,9 / 2,3,4,6,9/ 1,5,8,12

2.Altılı;

1,5,4,8,9 / 2,3,4,6,9/ 1,5,8,12 / 1,6,3/ 1 / 3,7

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump 

UFUK ÇAKIR
HAKAN DEMİRCİ
SİLİVRİLİ
OKAY ABİ
UFUK COŞKUN
PROFESÖR