rokettube

MEMLEKET HAVASI
Dedelerden gelme bir İstanbullu olarak yıllardır İzmirde yaşıyor olmam nedeni ile sizlere hep bu ilimizden makale ve yazılarla ulaşmaya çalıştım. Şimdi yıllar sonra yeniden, doğduğum ve büyüdüğüm. Veliefendi çayırından,Beyoğlu sokaklarından ve kimbilir belkide Tarla başından bir rüzgar estirmeye çalışacağız. Umuyoruzki sizlere en azından Ağustos ayına kadar her pazar olmak üzere faydalı oluruz. Evet efendim şimdi sizlerde hazırsanız buyrun Tarihteki adı ile Papazın çayırı, sonraları Velü Ettün efendü Çayuru sonraları ise Veli efendi Olarak bilinen Aşkımızın membağı olan VELİ EFEDİ HİPODROMUNA;

GÜNÜN KALESİ “COPPERFIELD” BANKOM…

1).AYAK: Yarışları tatminkar olan PROXY,ilk tercihimiz olurken sonrasında MAKAMBO,DİDACTİC,PARAVANİ kuponlarımıza hep yazılacabilecek safkanlar olurken. Sahadaki arkadaşlarımızın yere,göğe sıdıramadığı OBRA REİS kesinlikle ıskalanmamalıdır.

2).AYAK: Oldukça zorlu geçmeye aday buradaki mücadele için sizlere öncelikle; NEŞETİM, BUGLEM,HELİNTAY ve HÜROĞLU öneriyorken. Özel duyumlarımın olduğu ERGİNSOY sağlam kuponlarda,mutlaka değerlendirilmelidir.

3).AYAK: Bana göre günün kalesi durumunda olacak. Formda safkan COPPERFIELD uygun rakipler yanında kazanmaya çok yakındır Banko..

4).AYAK: Bence altılının kırılma noktalarından biri bu ayakta olmaya adaydır gelin buraya sırası ile; SELUŞKA, SARAYCARİYESİ, SİGNORA ve KARA GÜLÜM isimli safkanları ayrımsız olarak yazalım..

5).AYAK: İstanbul'u fet eden büyük komutan Fatih Sultan Mehmet handan olma Yıldırım Bayezıdhan dan esinlenmiş adı ile ilk tercihimiz BAYEZID olurken. İzmirde birçok idman ve yarışını yakından izleme fırsatımın olduğu klas safkan EL NINO bakalım İstanbulda da esebilecekmi ? Bir çizgi atmakta fayda olur. Sizlere bu yarış için ısrarla tavsiye edeceğim safkan ise savaşçı bir karaktere sahip olduğunu bildiğim CORCOVADO olacaktır.

6).AYAK: Geldik final mücadelesindeki tay yarışına ERGENE RÜZGARI, MELİHEFE benim sizler için ilk plandaki önerilerimdir. Sonrası içinde ekürülerininde desteği ile iyi koşacağını umduğum. KAFKASLI GİBİ isimli arıkanı değerlendirelim derim.

Hepinize bol şanslar


YOLU AT SEVGİSİ OLAN HERKESLE BİR GÜN www.sonduzluk.com'DA BULUŞURUZ


TAHMİNLER:


1,3,6,4,2   /  3,10,12,2,7   /  4   /  2,7,4,3   /  1,4,3   /  1,3,4....

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri

   

SATILIK ATLAR

2017 DOĞUMLU İNGİLİZ TAYLARI SMART ROBIN – NEVER LOST (Strik...

SAHAYA GİTMEYE HAZIR KALAN SON 5 TAY SAVAŞATI, UZUNBEY, P...

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

YAZARLAR

Türkiye Jokey Kulübünün At sahibi belgesi almak için gerek...

TÜRKİYE'DE ARAP ATÇILIĞI Bu yazımızda sizlere Türkiye'de y...

1 Ocak 2019 dan itibaren At Sahibi Belgesi alırken Ücret a...

EVRAKTA SAHTECİLİK SUÇMU ? DEĞİLMİ ? Türkiye Cumhuriyeti y...

Bugünkü konumuz Dernekçilik, Gazetecilik ve At Yarışları...

TJK DA OLANI BOZMAK GÖREV OLMUŞ !Allah için birileri bana ...

Türkiye Jokey Kulübü uzun zamandır ikili çifte ve ganyan o...

MEYDAN DA TESELLİ BULMAK !.. Geçtiğimiz perşembe gecesi b...