AL ANDAKAR PERŞEMBE NİN KALESİ..

1).AYAK: Bir önceki yarışı iyi olan RIVELYA kazanarak moral bulan ADİOS son yarışını çok beğendiğim OKO MOYE, bence ilk planda yazılacak safkanlardır. Sonrasında bu aralar kıpırtılar içinde olan İKSİR, PERA ikilisi değerlendirilebilir..

2).AYAK: Oldukça zorlu geçmeye aday buradaki mücadele için sizlere PINAR SESİ, KIVILCIM, GÜMÜŞ KANAT ve YAKALA BENİ isimli safkanları öncelikle tavsiye ederken, sonrası içinde CAN HÜMEYRA, ARMAĞAN ve ALLEGRA isimli arıkanları değerlendirmekte fayda görüyorum..

3).AYAK: Bu tür rakiplerle her zaman baş eden SİDELİ, yarışları çok sık olsada iyi mücadeleler veren DYMAXION, Formda görüntüler veren MIZZEN OF TURKEY, yine yarış kollayan SKYNET bence ayrımsız değerlendirilmelidir..

4).AYAK: Geçen yarışında taktik hatasına kurban giden klas safkan AL ANDAKAR bu kez daha çok sevdiği pist ve mesafede,değişen jokeyinin de katkıları ile bence zor geçilecektir. Banko..

5).AYAK: Giderek istenilen duruma gelen AĞA DADAŞ, bu pistte iyi yarışlar koşan SZGETVAR ve usta ellerde buraya hedef yapan UĞURKAN BEY arasındaki tercih sizlerin bence üçüde şanslıdır..

6).AYAK: Gecenin final mücadelesinde bildik zorlukta bir yarış bizleri bekliyor olacaktır. Bütçeler oranında bence fazlaca safkana şans tanımak gerekecektir bu yarışta. Sizler için önerilerim ise Şöyle ; OĞLUM İLKER, DOĞANŞEHİR GÜZELİ, SİNYOR, ilk tercihler olurken, sonrasında ÇİFÇİ BABA ile BATUŞ KIZI yazmakta fayda olacaktır..

TAHMİNLER:

3,4,5,6,7 
14,11,3,5,1,13,6 
3,4,6,1  
2-TEK
1,3,4 
9,3,2,7,12

Pin It

Yorum ekle

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri

   

SATILIK ATLAR

2017 DOĞUMLU İNGİLİZ TAYLARI SMART ROBIN – NEVER LOST (Strik...

SAHAYA GİTMEYE HAZIR KALAN SON 5 TAY SAVAŞATI, UZUNBEY, P...

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

YAZARLAR

...

MEYDAN DA TESELLİ BULMAK !.. Geçtiğimiz perşembe gecesi b...

Geçtiğimiz hafta Adana ilimizdeki bir yarış sonrası,çekilen ...

Tjk Tv seyrederken Yeşilay'ın uyuşturucu maddelerle ilgili...

TJK TOPLANAN MİKTARIN % 50 SİNİ YARIŞSEVERE DAĞITIYORMU ? ...

AMERİKA'DA Kİ İLK ARAP AYGIRLARI KİMİN HEDİYESİ Ulysses S...

15.01.2019 Salı günü Adana yarışlarında Altılının 3. ayağınd...

Bugün size sahibini savaş meydanından kaçırarak kurtaran F...