TJK DAN FRANSA TURU..VE "KARAKARTAL" SEVGİSİ
Geçtiğimiz hafta Fransada yapılan ülkemiz ile ilgili bir etkinlik için TJK'dan bir heyet Fransa'ya gitmiş. Kafilemizdeki mevcuttan ikisi olan Yönetim kurulu başkanı ve bir diğer üye aynı ülkedeki Avrupa kupası maçı için; Malmö/ BJK' müsabakasını tercihleyince ortalık yine yıllardır yerinden kıpırtatılamayan, Uzun yıllardır TJK bünyesinde çeşitli görevler yapan, şimdilerde TJK'nın genel müdürü durumundaki,sayın Tuncel Aydın bey'e kalmış ve zati'halleride yine ülkemizi bu organizazyonda temsil etmiştir..Ne diyelim hayırlısı olsun ! Ayrıca BJK'mız içinde gelecek maçlara bakacağız iyi olur inşallah demekten başkada caremiz yok gibi..

AMAN YAVAŞ... AGF' YAŞ..;
TJK'nın AGF'sinde ne çıkar onu bilmiyorum ama bu gece İzmirdeki KV/6 Koşuda Yusuf Bulut kardeşimin el bebek gül bebekhazırladığı ve büyük ihtimalle FAVORİ çıkacak olan LADY ADİLE' isimli safkan kadar bence bir yarış önce İstanbul ilimizde Tay Deneme yarışından 5. olarak ayrılmış olan FRIGHTEN yarışın bir diğer ortağı olur diye düşünüyorum. Sanırım bu safkan kazanırsa TJK'nın AGF'si yine yerle yeksan olur demedi demeyin..

NEDEN NASIL ?
Artık kazanmak zamanıdır ESEN DAĞ...
Son 5 yarışında sürekli tabele içinde kalan. Ancak ne kısmetsizlikse, bir türlü kazanamayan sabah idmanlarında formda ve istekli görünen ESEN DAĞ bence bu gece şansızlığını kıracak ve uygun rakipler yanında kolay kazanacaktır Banko..

TAHMİNLER;

8,4,3,2,6 / 7,3,9,12,2,6,8 / 8,9,4,2,3,5,6 / 1,3 / 1,2,5 / 4

Pin It

Yorum ekle

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri

   

SATILIK ATLAR

2017 DOĞUMLU İNGİLİZ TAYLARI SMART ROBIN – NEVER LOST (Strik...

SAHAYA GİTMEYE HAZIR KALAN SON 5 TAY SAVAŞATI, UZUNBEY, P...

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

YAZARLAR

...

MEYDAN DA TESELLİ BULMAK !.. Geçtiğimiz perşembe gecesi b...

Geçtiğimiz hafta Adana ilimizdeki bir yarış sonrası,çekilen ...

Tjk Tv seyrederken Yeşilay'ın uyuşturucu maddelerle ilgili...

TJK TOPLANAN MİKTARIN % 50 SİNİ YARIŞSEVERE DAĞITIYORMU ? ...

AMERİKA'DA Kİ İLK ARAP AYGIRLARI KİMİN HEDİYESİ Ulysses S...

15.01.2019 Salı günü Adana yarışlarında Altılının 3. ayağınd...

Bugün size sahibini savaş meydanından kaçırarak kurtaran F...