rokettube

TJK NEDEN SESSİZ KALIYOR ?
İnternet ortamında okuduğumuz garip,tuhaf haberlere bakılırsa..; Dünya aslında "DÜZ".. Ay'a zaten hiç “ÇIKILMADI”..İSA Peygamber ise hiç “YAŞAMADI”..Sizinde,anlayacağınız üzere. Mütiş bir bilgi, kirliliği söz konusu.. Şimdi bunların atçılık ile ne ilgisi var diyeceksiniz…? Eh' haklısınızda, ancak bırakın kirli,paslı işleri. At yarışındaki bir (iğrençlik) son günlerde yine Türk at yarışı basını ve İnternet ortanımda karşımıza çıkmaktadır. TJK' yı tehdit’ eder hale gelmiş olan, kişi ve kuruluşlar bulunmaktadır..

KARAMAN OĞLUN DA, OYUN BİTERMİ ?

Araştırdım, Söz konusu arkadaşı. At yarışı sahalarında tanıyan da, görende yok! Ancak Gazetesinde garip bir tavır ile ülkemizdeki bir bültenci, grubunu korur hale gelmiş. TJK'yı konu ile ilgili tehdit etmeye varan, birde yazı kaleme almış ve yayınlamıştır..
Ya' ben safım.. Yada,bu işin altında bir çapanoğlu var !

Günlük bir spor Gazetesi okurlarına “BEDAVA” at yarışı ilavesi veriyor ise, sanırım ülkemizdeki hiç bir Bültenci ile yakın ilişkiside olamayacaktır.. Ancak işin ilginç tarafı acaba, bu arkadaş yada arkadaşlar, neden bir, bülencilik grubu ile yakın ilişkidedir ? sözün özü elbetteki çıkarlar söz konusuıdur ama birde işin kurnazlık bölümü vardır. sahada yapılan Galopları bu kişilerden satın alır.. Gazetenin muhasebesine’ 10 liraya satın aldığını belgeleyerek, karşıya 5 ödemekle ve geri kalanı DEVE olmaktadır..


Hay allah yaa’ne kötüyüm. Ne kötü niyetliyim değilmi..


BAY BAY.. MR’ BOŞ !

"İĞRENÇ" tehdit yazısını. TJK nasıl olupta cevapsız bırakıyor? herkes yerini bilecek. Bu arada acaba ülkemizdeki, tek spor dalı. Futbol’ sanan “Gazete patron”ları, at yarışı olmaz ise,kime neyi (BEDAVA) dağıtıp Gazete’lerini, daha yüksek trajlarda satacak? Laf aramızda kalsın..; ( Vallahi hatırlıyorum, bir zamanlar İzmirde bir Gazete sırf traj artsın diye. Gazete alana Margarin dağıtmıştı..) Neyse,biz konumuza dönelim..; TJK ülkemizdeki at yarışı konusundaki AMİRAL gemisidir.. Geri kalan ıvır,zıvır atçılık derneklerini, saymaz isek. Bu, gemi batar ise içinde bizlerde, atçılarda, yarışseverde bulunacak. Ama sanırım O' Gemiyi, ilk terk edenlerde. Her zamanki gibi FARE'ler olacaktır..

ZORLU PERŞEMBE GECESİNDE ATEŞİN KANATLARI ALTILIMIZA IŞIK OLACAK..
İzmirdeki son KV 6 yarışında 1200 çimde ( 1.12.07 ) gibi güzel bir derece ile kazanırken, çok beğendiğim mücadeleci yapıdaki ve bence gerçek bir açık yarış atı görünümündeki; ATEŞİN KANATLARI isimli yetenekli tay bence kazanmaya çok yakındır Banko..

1. Altılı;

6,1,4,3,2

6,11,13,4,3

4,2

7,11,12,10,3,4,2

2,3,4,5,9

1-TEK

2.Altılı:

7,11,12,10,3,4,2

2,3,4,5,9

1-TEK

3,1,2

9,2,6,3,5

1,5,2

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri

   

SATILIK ATLAR

2017 DOĞUMLU İNGİLİZ TAYLARI SMART ROBIN – NEVER LOST (Strik...

SAHAYA GİTMEYE HAZIR KALAN SON 5 TAY SAVAŞATI, UZUNBEY, P...

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

YAZARLAR

Türkiye Jokey Kulübünün At sahibi belgesi almak için gerek...

TÜRKİYE'DE ARAP ATÇILIĞI Bu yazımızda sizlere Türkiye'de y...

1 Ocak 2019 dan itibaren At Sahibi Belgesi alırken Ücret a...

EVRAKTA SAHTECİLİK SUÇMU ? DEĞİLMİ ? Türkiye Cumhuriyeti y...

Bugünkü konumuz Dernekçilik, Gazetecilik ve At Yarışları...

TJK DA OLANI BOZMAK GÖREV OLMUŞ !Allah için birileri bana ...

Türkiye Jokey Kulübü uzun zamandır ikili çifte ve ganyan o...

MEYDAN DA TESELLİ BULMAK !.. Geçtiğimiz perşembe gecesi b...