SENSENİ BİL SENSENİ, SENSENİ BİLMEZ İSEN !
Değerli yarış severler, son günlerde atçılık camiası içinde olduğunu idda eden. Ancak kendisinin, bu camia dan, olmadığı aşıkar olan. Bir kişi nin, yaptıkları artık bini aşmış durumda.. At yarışı ve atçılık camiasında; At Sahibi, Antrenör, Apranti, Jokey yada yedekçi’ diyelim.. sahalarımızdan Allahın kulu ile iki satır sohbeti dahi olmayan Kısacası at yarışı sahalarında tanınmayan, bilinmeyen..Ancak, ne hikmetse bir Gazete de editör, pozisyonunda bulunan. Ancak belli ki, ipi çoktan çekilmiş Hani eceli gelmişte, cami duvarına işiyor gibi söz konusu bu kişi belkide son çırpınışlar olarak. Abuk sabuk şeyler yazıp çizmekte..

BOŞ ADAM’A.. BOŞ OLMAYAN TAVSİYELERİMİZ !..
Ama görünen odur ki, balık baştan kokmuş Sen birilerinden destek yada reklam, adı altında para almışsın. Sonra deniz bitince de, cıyaklamaya başlamışsın..
Bilerek yada, bilmeyerek. Alış veriş yaptığın kişi ve kuruluşlar dışına taşıdığın ve taşırdığın PİSLİK İŞLER’ kime nereye gidiyor sanırım farkında değilsin?.. Ya’ bu işlerden vazgeç, yada köyüne geri dön! Öyle oturduğun yerden ahkam, kesmekle olmaz bu işler www.sonduzluk.com gibi şahsiyetli, şerefli kalemini satmamış sitelerden, uzak dur!.. Bu işler telefonda ağlamaya, koca şirketin GEnel Müdürünü gitmeyen paralara bahane göstermeye benzemez bilesin..


BEDAVA İLAVEYE, VASIFSIZ YÖNETİCİ
Eskilerin dediği gibi Ne insanlar vardır üzerinde elbise yoktur, ne elbiseler vardır içinde İNSAN YOKTUR ! Çok merak ediyorum, ülkemizdeki Gazeteler işe aldıkları insanları gerçekten araştırıyormu ? yoksa bu garip tipler birileri sayesindemi Gazetelerde köşeleri kapmaktalar ? İyi ama, atçılığı ne kadar biliyorlar? camia da, ne kadar tanınıyorlar? Spor Gazetesi adı altında piyasaya çıkan,futbol dışında okuru olmayan.. Ancak sayfalar dolusu BEDAVA at yarışı ilaveleri vererek satış tirajlarını artırmış olan, bu yayın organlarında Bir tek iş bilen yöneticide mi yok ? Elbiseleri içinde olmayan ve ağzından salyalar saçarak etrafa saldıran, bu çalışan için Acaba yalnızca REKLAM olsun iyisi de, kötüsü de bizim olsun mantığımıdır ? Son dönem yaşananlardan, sonra söz konusu Gazetenin yöneticileri ve hissedarları bence birkere daha, bu konuları düşünmelidirler. Öyle sanıyorum ki yakında ellerindeki yayın organı başta TJK olmak üzere açılan davalarla da, gündemden düşmeyecektir.


Özcan + Yıldırım = 2 BANKO.
Bu sezon hali hazırda en fazla kazanan Jokey durumundaki. Ö.Yıldırım İzmirde kurduğu ekip ile daha iddalı yarışlara hazırlanıyor. Genel görüntüleri ve hazırlıkları tam olan. Safkanlarla bu gece, iki yarış için çok iddalı olacaktır. SCOUTLEO, İILDIR RÜZGARI Bankolarım

ALTILIM

4,12,11,2,3,9

6,3,2,4,7

5,7,2,3,4

1-TEK

2-TEK

4,8,3,1,2

Pin It

Yorum ekle

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri

   

SATILIK ATLAR

2017 DOĞUMLU İNGİLİZ TAYLARI SMART ROBIN – NEVER LOST (Strik...

SAHAYA GİTMEYE HAZIR KALAN SON 5 TAY SAVAŞATI, UZUNBEY, P...

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

YAZARLAR

...

MEYDAN DA TESELLİ BULMAK !.. Geçtiğimiz perşembe gecesi b...

Geçtiğimiz hafta Adana ilimizdeki bir yarış sonrası,çekilen ...

Tjk Tv seyrederken Yeşilay'ın uyuşturucu maddelerle ilgili...

TJK TOPLANAN MİKTARIN % 50 SİNİ YARIŞSEVERE DAĞITIYORMU ? ...

AMERİKA'DA Kİ İLK ARAP AYGIRLARI KİMİN HEDİYESİ Ulysses S...

15.01.2019 Salı günü Adana yarışlarında Altılının 3. ayağınd...

Bugün size sahibini savaş meydanından kaçırarak kurtaran F...