ZOR DOSTUM ZOR..

Delikanlılık yaşlarım sıralarında iki sınıf okuduğum Galatasaray lisesinden kalma bir alışkanlıktaı belki benim Galatasaraylı olmam. Yaş gelmiş 54'e ve halihazırda aynen bu benimsemişlik hertürlü olumsuzluğa karşın devam etmekte.. Geçen hafta sonu yine bu alışkanlık ile maçı izlerken kendimce bir yorum yaptım ve bir Galatasaraylı olarak anladımki. Fenerbahçe'yi biz yenemeyaceğiz arkadaş.. Bu arada Fatih hoca karşı takımın 10 kişi olup olmadığını tekrar saymalı bence ( Son günlerde moda oldu’ya.. )

Adamlar, tam bir yarı ( 45 dk)10 kişi kalmış, bizde bu işi lehte tarafa çevirecek kimsede yok! kenar yönetimde bu işe hamle yapacak kişide yok! (Rakip 5 kişi falan kalsaydı olurmudu ? bence O’bile zor ) sahada oynayanların çoğu yabancıda olunca, bu işin keyfide kaçıyor. 3 olur,5 olur. Ama bu çok fazla bence.11 kişiden 10 tanesi yabancı nerede; Galatasaray ? nerede Fenerbahçe.. Bence adı olan ama kendisi olmayan bu görüntü kirliliği bile, insanı bu maçları izlemekten uzaklaştırıyor ! Evet, elbetteki; Galatasaray ve Fenerbahçe bir elmanın iki yarısıdır. Biri olmadan diğerinin anlamı olmayacaktır da,ortada ikiside olmayınca konuşulacak şeyinde ancak bu satırlarla sınırlı olması bence en doğalı..

SUÇ VE CEZA..
Nisan ayının 14’ünde İzmir ilimizde pazar yarışlarını durduranlara en güzel cevabı yine izmir verdi ! Geçtiğimiz Pazar günü bu ilimizde iki ayrı altılı vardı.1.Altılıda Tevzi; (1.046.198) oldu. 2. Alştılı da ise; (1.957.926) toplamda ise Tevzi ( 3.004.124 ) Oldu, şimdi bu durumda. Pazar yarışlarını bu mevsimde durdurmakla TJK’nın, ne denli “YERSİZ” bir iş yaptığıda, ortaya çıktı..Bedava dürümsüz, konsersiz ve pamuk helvasız BİZİM İSTANBUL yada BİZİM ANKARA bakalım bu şekilde bir tevziyi ne zaman ve nasıl yapacak ? Unutmadan belirteyim TJK tarafından yapılan bu yanlış uygulamaaçık seçikolarak; Devleti zarara uğratmaktır, ve bana göre bu durum ŞUÇ’ teşkileder!..Ayrıca nedendir bilinmez? At sahipleri derneği bu konuda bir girişim yapmamış olmasıda oldukça düşündürücüdür? İzmir yarışlarına,atçısına ve İzmirlilere baharın bu güzel günlerinde; sen at yarışı izleme, at falanda koşma arkadaş demektir.. Yapılanların yapanların yanına kar olmayacağı günleri beklemekten başka çaremizde yok sanırım.

Son pazarın İzmir'de ki son önemli koşusunda ise; Yarış yorumlarımızda sizlerle paylaştığımız üzere. Formda safkan CAN DADAŞ usta bir ekip tarafından hedeflediği bu yarışı kolay kazanırken. Malezyalı dostlardan kupayı alan eküri nin belkemiği “Mahmut Baguç” ve tüm çalışanlarını kutluyoruz. Bizide yarış severide yanıltmamış oldu..www.sonduzluk.com adına başarılarınmında devamını diliyoruz..

PERŞEMBE İZMİRDE ( ŞİFNE EFESİ ) KAZANMAYA ÇOK YAKIN !
1 Şartlı tay yarışlarında bence en hazır durumda olanlardan ŞİFNE EFESİ kan hattındaki ayağına çabukluğun vereceği avantaj ile potaya en yakın tayların başında gelirken, sizlere önereceğim Bankon’dur. Hepimizden hepinize bol şanslar..

1.Altılı:

1,3,7 

2,3,5 

4-TEK

1,3,7,2,11 

2,3,5,8,4 

2,3,6,7,9


2.Altılı..;

1,3,7,2,11 

2,3,5,8,4 

2,3,6,7,9 

1,5 

1,4 

4-TEK

Pin It

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump