NE OLACAK ŞİMDİ ?
Geçtiğimiz hafta sonu şahsen beni Adana ilimizden arayan at sahibi belgeleri şu an iptal edilmiş olan ancak atçılık sektöründe halen varlığını sürdüren iki çok değerli arkadaşım oldu..Konu belliydi ve bana kaldırsa bu durumda, imza toplanmalı ve gerekiyor ise bu durum TC Mahkemelerine kadar götürülmeliydi. Verilmiş hakların geri alındığı anlar elbetteki, zor kararlardır ve belge ister! Ancak; Konuda iki uçu(…)’ deynek durumu da’ yok değildir..


TARIM BAKANLIĞI, YKK VE TJK.. İŞTE ÜÇÜ BİR ARADA..
Ülkemizdeki at sahibi belgeleri, ara başlığımızdan da anlaşılacağı üzere. Baş vuru anından sonra bu üç aşamadan geçmektedir. Şimdi bu arkadaşlar yada görevli birimler şimdilerde İPTAL kararı verilmiş söz konusu at hahibi belgelerini,nasıl olupta uygun görmüş ve onaylamıştır ? Bir banka hesap numarası ile bir çok kişiye alınan ( At sahibi belgeleri )yada öyle olduğu idda edilen bu uygunsuz belge baş vuruları. Geçmişte nasıl olupta uygun görülmüştür ? Bu durumda sahte evrakla belge alan kadar, bu evraklara uygundur. Kaşesi vuranlarda SUÇLU’ değilmidir ? Şimdi tekrar başa döner isek İzmirde danıştığım bir avukat büyüğüm bu konuda bir dava açılmasının mümkün olmadığını ve açılsada konunun takipsizliğe uğrayacağını anlattı.. Kısacası TC Mahkemeleri bu konuda karar merci olamaz !

İşin aslı faslı, bir zamanlar (OY’ uğruna) yapılmış bu’ bol keseden BELGE’ verme işleri şimdilerde. Atçılığımız üzerindeki bir kara leke olmuştur işte bu kesin!.. Bir sahsın hayatında görmediği bir atın sahibi olarak belgelendiği yarış proğramları haliü, hazırda ortalıkta cirit atarken.Bir başka kesin olanda, bu belgeleri verenlerinde söz konusu SEHTECİLİĞE iştirak etmesi durumudur..

VARMI YÜREĞİ OLAN ? YAPILSIN (AYAKTA) ALKIŞLAYALIM !
Birkaç makaledir sorduğum bir başka soruyu daha açık bir dil ile anlatmak istiyorum, sizlere yeri gelmişken. Atçılığımız adına karar alan merci durumundaki müşterek bahis organızetörü durumundaki bir atçılık derneği olan TJK’ nın kendi bünyesindeki ASLİ ÜYELERİ ve TYAYSD’ nin yönetici durumundaki üyeleri ve sayın yönetim kurullarında acaba kaç kişi vardırki şu an TJK’ nın at sahibi belgesi vermek için açtığı kriterlere uygun olsun ? ( Bence çok azdır ! ) “Ufuk Çakır” kerdeşimin, haberinde sizlere anlatığı üzere olan ve halen yasal görünen bu pozizyonlardaki TJK ve TYAYSD’ yöneticileri içinde bir takım yaptırımlar olacakmıdır ? Banka hesaplarının ve taşınmaz malların güncellenmesi ve belgelenmesi gibi ? Bu çirkin ve bence gereksiz konuda benim son sözüm eskilerin bir terimi şeklinde son noktayı koymak için uygun olacak sanıyorum..; KARAMAN OĞLUN DA OYUN BİTERMİ ?

PERŞEMBE İZMİRDE RED WINNER BANKOM !
İzmirin kaba kumunda yaptığı yarışlarda beğenimi kazanmış olan formda safkan REDE WINNER usta Jokeyininde katkıları ile kazanmaya çok yakındır. Banko

TAHMİN..;

2,4,3,7 

7,11,2,10,3 

3,1,4 

11,9,8,12,2 

3,7,10

Pin It

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump