SEVGİ VE SAYGILAR BİZDEN..
İzmir yarışlarının yaz sezonu nedeni ile haftada ikiye inmesi üzere sizlerle bu sayfadaki beraberliğimizde biraz daha daralmış oldu. İnanırmısınız hayatımda ilk kez bu yıl yaptığım işten daha az keyif alır oldum.. Yazıp çiziyoruzda bizi kim okuyor ? Yazdıklarımız ile hangi dertlere, çare oldukki ? Bıkmadan usanmadan yazmaya devam ediyoruz ? Elimize geçen maddi bir imkanda yok, yazdıklarımızı kimin okuduğunu bildiğimizde yok ? Yıllardır Gazeteler, dergiler yada günlük at yarışı bültenlerinde üç kuruş paraya bu işi meslek olarak yapmaya çalışmamızmı bizim suçumuz ? Yoksa hayatımız boyunca dürüst ve doğru bir at yarışı Gazetecisi olmaya çalışmakmıydı bilemiyorum. Olmadık kişilerin olmadık makamlarda yerleşmiş olması ise bizce hayli komik ve yaşamdaki adeletsizliğinde bir örneği sanki..


İLGİLERİNİZE BİNLERCE TEŞEKKÜRLER..
Tahmin sayfamızda arada tıklama sayılarına bakıyorum ciddi sayısal durumlar varda. Yine de sanki elde var sıfır diyorum kendi kendime.. İşte tamda bu duygu yoğunluğu içindeyken, sizlerden gelen bir sosyal medya mesajı yada buraya ( www.sonduzluk.com )yaptığınız bir yorum bizi yeniden heycanlandırıyor.. İstanbul,İzmir,Ankara,Bursa yada Eskişehir yada Malatya veya Adana, Urfa sizlerden gelen her satır bizim için inanılmaz değerde ve kesinlikle motive edici bir faktor.. Tahmin veya özel yorum sormanın dışında bana ulaşmak için Facebook'taki sayfama ve arkadaş listeme dahil olmak isterseniz kapılarımız ardına kadar açıktır sizlere Hakan Demirci yazmanız yada This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. yazarak aramanız bize direk ulaşmanız için yeterli olacaktır..

Bizim için sizlerin destekleri çok ama çok önemlidir. Bu arada bizlere destek olmayı unutmayın olmazmı ?

BU BİR SUÇ DUYRUSUDUR !!
Tarihler 14.04.2019 İzmir ilimizde 9 koşu var ve çift altılı koşuluyor; 1. Altılıda Tevzi; (1.046.198) olurken 2. Altılı da ise; (1957.926) olup. Toplamda yapılan Tevzi; (3.004.124) Lira olmuştu.Şimdi birde, geçtiğimiz Çarşamba Yarış sever koşusu ile Hipodromda çeşitli etkinliklerin yapıldığı ve bedava, yiyecek içecek dağıtıldığı. İstanbul ilimize bakıyoruz. Yine çift Altılı var 1. Altılıda Tevzi (830.553) oldu. Sonraki ikinci Altılıda ise Tevzi (1.873.220) olurken genel toplamda yapılan Tevzi; (2.703.773) oldu..Birisi TJK’ yetkililerinin yere göğe sığdıramadığı ve BİZİM İSTANBUL’ dediği atçılığımızın Arenası. Diğeri ise sıradan bir proğram ile yemeksiz ikramsız yaptığı hasılat ile genellikle Tüü, kaka görülen onların olmasa da BİZİM İZMİRİMİZ..Şimdi TJK yetkilileri ve sayın idarecileri bu Tevzileri nasıl karşılayacak acaba ? Laf aramızda bir yerleredeKAPAK yapmak bu olsa gerek..Şimdi Devetimizin ilgili birinlerine, bir kere daha seslenmek istiyorum bu açık şekilde DEVLETİ ZARA’a uğratmaktır Lütfen dikkat !! Aldıkları saçma kararlarla TJK’yı kamu kuruluşu değilde kendi malları gibi yönetenler SUÇ’ludur ve Devletimizi Zarara uğratmışlardır. Hepinize bol kazançlı yeni bir hafta sonu dilerim sevgiler ve saygılarımla.

.
İZMİRDE CUMARTESİ GECESİNDE (KOÇ ULAŞ) BANKOM..
İzmirdeki çim pist yarışını çok beğendiğim idman ve ahır durumu da hayli iyi olan KOÇ ULAŞ bence kazanmaya çok yakındır. Banko


(1.ALTILI)

1,13,7,5,8

1,7

1,2

1-BANKO

6,11,7,8,3,9

3,5

(2.ALTILI)

6,11,7,8,3,9

3,5

5,6,10,1,4,7

2,3,4 

14,4,6,9,5,7,12,2,4

3-BANKO

Pin It

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump