KEYFEN VERİLEN JOKEY RAPORLARI !

Bizde atçılık dünya Litaretürüne göre biraz, farklıdır ! At sahibi başta olmak üzere Keyfen at koşan yok gibidir bizim ülkemizde. Antrenör,seyis,idman jokeyi hep sorumlulukları olan ve bakmak zorunda oldukları insanlardan ( Alilelerin den ) mesuldür.. Evet jokey yada Apranti ler içinde böyledir, ama nedense arada bir bizdeki jokey yada Apranti ler PROFESYONEL' olduklarını unuturlar !!

UMUTLARIN YOK OLDUĞU ANLAR VARDIR..

Siz atınızı el bebek, gül bebek hazırlamışsınız haydee, bir bakarsınız Jokey yada Aprantiniz RAPORLU' işin garip tarafı ise bu raporların çoğu hasta olduğunu idda eden kişileri görmeden yazılmış raporlardır..Ya' kilosunu ayarlayamamıştır jokeyiniz, yada deklare olduğu atı beğenmemiştir yaptığı araştırmöalar sonrasında İşin açıkçası budur da kimse bunları yazmaz yada söylemez..

RESMİ AMA... UYDURMA RAPORLAR VARMI ?

Bu durumda sizin ve atınızdan bir beklentisi olan tüm ekibinizin maç'a 1.0 Mağlüp,başlaması söz konusudur.. Sağluık ocakları yada acil servislerden alınmış bu raporlar genellikle günlüktür ve işin garip tarafı RAPOR' almış arkadaşlarımız Allahın ne hikmeti ise bir sonraki gün bir başka yarışta atın üzerindedir ve gayette sağlıklıdır durumu.. Bunca insanın emkmeği ile aşı ile oynamak ise ne gariptir ki birilerinin yanına kar' kalmaktadır. Ancak kimseye de bir cazai işlem yapılamakmaktadır geçerli ( Resmi ) RAPOR' aldığı için..Acaba bu verilmiş raporlar gerçekmidir yoksa kitabına uydurulmuş ve zorlama resmiyet lerdemidir ? Ülkemizdeki yarış otoritesi olan; (YKK)'yı göreve çağrıyor bu konuyu incelemeye davet ediyoruz. Şimdi bu durumda acaba kim nasıl bir yorum yada yaptırım getirecek bu işe baklayalim görelim diyorum !

PERŞEMBE İZMİRDE ( EKÜRİLER) BANKOM..
Bu yıl İzmirdeki en formda eküri olan (Dadaş)ların M.Buguç ekürisi, bence hem BIG DADAŞ hemde STRABON ile bu yarışa ağırlıklarını koyacaklardır. Bana göre kazanmaları normal sonuç olur. Banko öneriyor sizlere bol şanslar diliyorum..

1.Altılım

2,11,5 

4,5,6,7 

7-BANKO

4,2,1,12,8 

1-BANKO 

9,2,10


2.Altılım


4,2,1,12,8

1

9,2,10

2,3,4

2,7,1

6,1,5,15

Pin It

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump