ATÇILIĞIMIZA KIYMAYIN EFENDİLER !
Tarihler 18/03/2019' u göstermektedir. Urfa ilimizdeki 5.koşu sonrası yerel komiserlerden, garip ancak bir o kadarda düşündürücü bir karar çıkıyor. Bu yarışta koşan (Apas Bey) isimli safkan start problemi olduğundan yarış koşmama cezası ile start tan normal çıkış yapacağı bir süreye kadar yarışlardan men edilmiştir ! Şimdi Urfa ilimizdeki yerel komiserlerimizi aldıkları ve raporlarla belgelenmiş bu kararlarından dolayı YKK' ya şikayet ediyoruz.. Çok değerli Yüksek Komiserler kurulumuzun. Özellikle İzmir ve Urfa gibi illerimizdeki yerel komiser kararlarını ciddi şekilde elden geçirmelerini bir kere daha tavsiye ederke. Yukarıda belirti tarihte yapılan yarış sonrasındaki alınmış kararın hangi akla hizmet ederek yürürlükte olduğunu bizde çok merak ediyoruz ?

KADROLAŞMANIN BÖYLESİ..
İzmir'de yeterlilik belgeleri olmaksızın yerel komiserlik yapan Tarım bakanlığı çalışanları arasında Şöför yada Odacı veya Kapı görevlileride varmıdır? yokmudur ?? Bu kişilşer Hipodromda hangi hatır için komiserlik yapmaktadırlar ? Tarım bakanlığından bu ilimizdeki Hipodroma gelerek yerel komiserlik yapanlardan kaçında yeterlilik belgeleri vardır ?

Urfada start problemi olmadığı video kayıtlarında belgeli olan yarışta starttan geç çıkan ( 5 boy ) Borahan Bey' isimli safkan yerine. Yarışa normal şartlarda başlamış olan yarışın başları ve karşı düzlük boyunca yarışını normal şekilde koşmuş durumdaki Apas Bey isimli safkana satart sorunu var raporu verenler acaba bu kararı nasıl almışlardır ? Bu satırları okuyan ülkemizdeki her; At yarışı tutkunu, TJK' yöneticisi, yüksek komiserler kurulu üyesi yada bakanlık yetkilisi herkesi tarihi ile gündemimize almış olduğumuz bu yarışı bir kere daha izlemeye davet ediyoruz.  KÖRLERLE SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR tekerlemesi bu yapılanları en iyi şekilde tarif etmesin,birinin hatasını bir üst yetkili görsün düzeltsin istiyoruz.

Yasal yollardan haklarını bile arayamayan atçılarımız için oluşturulacak bir sistem ile yerel komiser komadilerine de bir son getirmek sanıyoruz ki yapılacak işlerin başında gelmektedir.. Atçılık dernekleri ve TJK bu tür konular da ( sesiz ) ve ketum tavırlarda, kupa törenlerinde boy gösterip iş yapıyormuş gibi devam edecek ise, acaba atçılarımızın haklarını kim koruyacaktir ?

PERŞEMBE İZMİRDE İKİ BANKOM VAR !
Zorlu ancak müşterek bahis açısından cazip bir proğram bizleri bekliyor bu Perşembe gecesi İzmir ilimizde. İlk planda altılının üçüncü atağındaki ekürilerden Kazanmalarını bekliyor ve sizlere ŞAHİN SEMİH isimli safkanı Banko öneriyorum. Sonrasında bu pist ve mesafede iyi yarışlar koşan ve son haftalarda gayet formda olduğunu izlediğimiz AĞA PERSEN bana göre sabah idmanlarındaki iyi durumu ile de,yine kazanmaya çok yakındır. İkinci banko önerim olan bu arıkan sonrasında,şahsen elden geldiğince bol çarpılı bir kupon ile şans aramaktan yana olacağım.Altılıyı iki Banko sonrasında yada öncesinde hangi at nasıl paraya dönüştürür ?eyer planlarımız tutarsa bunu hepbirlikte göreceğiz..En çok gerek duyacağımız şeye gelince.Hepimizden hepinize bol şanslar

Tahminler….;

4,5,6,8,10 

3,4,5,8,1,11 

1,2,4,6,8,12 

3,2,7,13,5,9,6,4

Pin It

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump