AKIL YAŞTAMI ? BAŞTAMI ? BAŞKASINDAMI ?
54 yaşına gelmiş ve sahalardaki 35. Yılını tamamlamış biri olarak; Son günlerde atçılık camiamız içinde bana hayli garip gelen gelişmeler oluyor. Sahalarımızın en klas Jokeylerinden H.Karataş sözüm ona bir takım açıklamalar yapıyor ancak yapılan bu açıklamalar kesinlikle kendisine ait değildir, Yıllarca saha içinden ve yakından tanıdığım adı gibi “Halis” bir kardeşim olan Karataş ( benim bildiğim ) bu tür ucuz açıklamalar yapmaz. Sadece işini yapar, çıkar sahaya 7 yarışın hepsini kazanır kendisini eleştirenlerde (dillerini yutar) olur biter..

HERKES HADDİNİ BİLECEK..
Ancak son açıklamalarda görülüyorki birileri bu konuda Halis’imizin kafasına girmiş ve sözüm ona aklınca yardımlarda bulunmuş ! Kardeş biz kardeşimizi iyi tanır iyi biliriz..Hariçten GAZEL OKUMAYA' gerek yok!.. Bu camia sizlerin alışa geldiği gibi (çok renklilikle ilgisi alakası yoktur) Fazlasınıda kaldırmaz, bizler sahada bu işe emek vermiş kişileriz.Halen sahalarda ağabeylerimiz ve kardeşlerimiz var bu işe büyük emekler veren. Oturduğumuz yerden ne köşe yazarlığı yaptık nede Televizyonculuk. TJK TV , TRT 3 ve Kanal 6 gibi kanallarda biz programcılık yaparken sizler ya’ ortalarda yoktunuz yada babanızda vitamindiniz..

Ülkemiz atçılığında (H.Karataş) gelmiş geçmiş en klas Jokeylerden olup, aprantilik günlerindeki disiplin, profesyonellik ve hırsından ve insanlığından bir zerre olsun yitirmemiştir..Yarış sahalarındaki emekçi ağabeylerimiz ve kardeşlerimiz dahil bu konuda gözümüzü bile kırpmadan imza atarız. Efendiliği ile ün yapmış olan bu kardeşimize sizler; Göloge etmeyin başka ihsan istemez !


ÇOK ZORDUR ÇOK !!
Apranti okulundan sonra sahalarımıza gelen ancak 20 aprantiden ( Belki ) 1 tanesi, sahalarda barına bildiği açık ve nettir.. Sabahın kör saatlerinde kışın ayazda, yazın sıcakta, yağmurda çamurda aprantilerimiz hep ekmek peşindedirde ne yazıkki bu iş çok ama çok zordur dedim ya başarı oranı sadece% 1 kadar düşüktür. Allah yardımcıları olsun kardeşlerimizin ve ailelerinin TJK televizyonlarında anlatıldığı gibi değildir bu işler bilginiz olsun istedim. Lisansı aldınmı büyük Jokey olamıyorsunuz ! Büyük Jokey olmak için büyük işler yapmanız gerekli, imkan bulmanız yada imkan yaratmanız gerekli ve en önemlisi İNSAN' olmanız gerekli.. Bilmem anlata biliyormuyum..

CUMARTESİ İZMİRDE YÜCE DAĞ BANKOM
Uzunca bir süre sonra 7 koşudan oluşan bir İzmir proğramı ile karşı karşıyayız bu gece. Yarış kalitesi olarakta hiç fena sayılmayacak ve izlenirliği olan yarışlar bunlar. Yaptığım değerlendirmeler sonrasında ise sizlere bu gece için. Eküri koşma avantajı da’ olan sabah idmanlarında hayli formda görüntüler vgeren YÜCE DAĞ isimli safrkanı Banko olarak öneriyor. Ekip arkadaşlarım ve şahsım adına bol şanslar diliyorum..

Tahminler..;

2,13,5,8,7 
3,9,10,4,13,12 
2,3 
1,2,4,8 

13,2,4,6,9

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri