OH BE’NİHAYET..

Evet nihayet at yarışını at yarışı gibi oynayacağımız yada izlemekten fenalıklar yaşamayacağımız öyle (10 yada 11) koşu ile hangi ayak ne zamandı diye birbirimize sormayacağımız. At yarışı keyfini yaşayarak izleme inkanı bulabileceğimiz İzmir ilimizde 8 koşuluk bir proğram ile bu cumartesi gecemize daha bir keyifle zaman ayırabileceğiz..

Yarış severe ve atçılarımıza yapılan bu eziyetli ama birazda mecburiyetli gün yada geceler bir an önce son bulurda umuyorum daha zevkli, daha istekli olacağımız yarış proğramları ile birlikte olabiliriz. Aslına bakarsanız içinde bulunduğumuz günlerde ( Pandemi ) nedeni ile yaşamda zor yaşamdan almak yada yaşama vermekte zor bizleri ise tek avutan ve herş ey sanki normalmış gibi yaşamaya sevk eden tek gerçek ise at yarışlarının ta' kendisidir..

NEDEN NASIL ?

Hep soracak birşeyler buluyorum değil mi?

Evet öyle yada böyle ömürler su misali akıp giderken zaman hiç acımasızca geçmiş günleri hep aratır oldu. Ülkemizdeki at yarışı organizetörü kurum verilen ara sonrasında ne sihirdir ne keramet dedi ve kendince çareyi buldu. At yarışlarında gariplikler yaşanmadımı ? Elbetteki yaşandı ve at yarışları 1950 yılından bu yana en büyük ikramiyeleri verdi bir çoğuna göre uğursuz olan 2020 yılında ve belki de, tek çare olarak bulunan yarış sayılarını çoğaltmak ve günde ( 5 ) ayrı altılı koşarak aradaki farkları kapatmak isteği kim bilir belki de, doğru olanı buydu? koyarsın bir güne bir çok şans deneme aracı kim neyi nasıl isterse alır dengeler olanı olmayanı çokta önemli değikldi, bakalım bu günlerden sonra neler çıkacak karşımıza? Kim bilir bakarsanız yarış severler için kazanma şansının daha üst seviyelerde olan yeni bir takım oyunlarda çıkar birilerinin nalıncı keseri gibi hep bana hep bana demesi dışında kim bilir ? Ben çok umutlu değilim ama, umuyorum atçılığımız için yarış severimiz için,hep güzel işler yapılır bundan sonra  

CUMARTESİ GECESİ İZMİRDE BANKOM

İzmirde koştuğu yarışta birazda aşırı güven nedeni ile yakın ara ile( burun burun biten yarışta) üçüncü kalan. Daha sonra İstanbul çiminde hayli iyi dereceli bir yarış kazanarak bu yarış için tekrar izmir’e hedef yapmış olan “YOLLARAZ” bence bu kez çok daha iyi durumda ve yarış içinde bir aksilik olmaz ise kazanacaktır Banko.

Altılım;

5,3,1,4 / 12,13,2,7,10,3,11 / 10,9,4,1,2 / 2 / 5,6 / 6,5,3..

 

 

 

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump