ZORLU GÜNLERDE İKİNCİ BAYRAM ( MÜBAREK OLSUN )

Rüya yada tam anlamı ile tüm dünya olarak " kabus " gibi günler yaşadığımız bu zamanlarda ülke olarak çok özel zamanlardan geçmekteyiz. Ancak bakıyorum da halen millet olarak bu özel ve dini açıdan özel zamanlarda bile hani hemen her üyesinin üniversite yada yüksek okul bitirmiş kariyerlere sahip sosyal medya ağlarındaki bizim bildik halkımız ne yazık ki bu bayramda da, bayramınız KUTLU' olsun diyerek, kendilerince  bir bakıma baş kaldırılarını sergilerken bizim geleneklerimizi de, çoktan unutmuş gibiler..

Ramazan bayramı ya da Kurban bayramı yaşayan her İslam ülkesinde bu günlerde verilecek mesajlar bence aynen şu olmalıdır; BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN...

(19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim) Gibi tarihler bizim ülkemizin kuruluşu ile ilgili olan özel günlerimiz ise ve ulu önerimiz ve silah arkadaşlarını saygı rahmet ve minnettarlık la andığımız günler ise ve işte bu günlerde; BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN’ sözcükleri yerine daha bir yakışacaktır ki sanırım doğrusu da budur. Ancak nedeni bilinen olmaktan öteye gitmeyen yazılım biçimleri ile sosyal medyadaki çok yakınlarımız bile söz konusu anlatımları bilerek paylaşmaya devam etmektedirler.

TATİL, ZİYARET, YADA EVDE PTT’ YAPMAK

Maddi imkanları bu günlerde bile iyi olan birçok arkadaşımız belki bu satırları bir sahil kenarında okuyor kim bilir belkide uzuuun zamandır görmediği ve çok özlediği aile büyüklerine misafir olanlar vardır ? yada bizim gibi kuru bir mezar ziyareti sonrasında evde (Pijama, Terlik Televizyon) yani PTT yapan arkadaşlarımız bu yazı sonrası semtlerindeki Ganyan bayi nin yolunu tutacaktır kimbilir ? Bizlerin tek amacı ise sizlere elden geldiğince yardım etmek ve destek olmak, her zamanki gibi umuyoruz bu bayramda sizlere faydalı olur ve bizden almaya alışmış nalıncı keseri mantığındaki kurumlardan bizde bu bayramda cep harçlığımızı alırız. Tekrar BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN’ dilerken, en küçüğümüzden en büyüğümüze kadar hepimizden hepinize baol şanslar bolda kazançlar dileriz.. 

  ÜÇ BANKOLU BAYRAM KEYFİ..

Aslna bakarsanız, çoktan kazanması gereken yarışı bir tülü kazanamayan ve genlikle jokey hatalarına kurban giden formda safkan 1.Altılımızdaki “PİRŞAKIR”rı da, sayarsak sizlere bu bayram üç bankom var. Bana göre buradaki rakiplerden her yönü ile üstün olan ahır durumu iyi yarış performansı iyi olan “KOÇULAŞ” ve sonrasındaki yarışta, dişli rakiplerinin bu yarış yerine kendilerine başka hedefler bulduğu, dişilerin buradaki mücadelesinde ise “ OVER ALL “ kazanmaya çok yakınlardır. Bayramda sşzlere bu üç safkanı da BANKO’ öneriyor bol şanslar diliyorum..

1.Altılım;

12 / 1,2,3,5,4 / 1,6,3 / 1,6,2 / 12,2,10,11,5,4 / 5,2,6,8,10,15

2.Altılım;

12,2,10,11,5,4 / 5,2,6,8,10,15 / 2 / 3 / 14,5,13,10,4,6,9 / 2,3,10,12,15,7,5,9..

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump