ALTILI GANYAN NE VERİR

NELER OLUYOR ?

Geçtiğimiz "Mart" ayından bu yana yaşadıklarımıza bakınca. Kendimce birilerini suçlamak geliyor içimden ve belki de, en kolayını seçiyorum. Yok arkadaş 2020 Yılı ne bizim ülkemize nede, koca samanyolu galaksisinde bir Mavi noktadan ibaret olan ancak, birilerinin bu koca evrenin kendi ekseninde döndüğünü varsaydığı. “Megaloman” arkadaşlarımız sv gibi) İçinde yaşamakta olduğumuz Dünya isimli bu gezegene çokta iyi geldiği söylenemez.

Önce depremlerle başlayan bir zaman dilimi, ardından birde baktık ki, içimizde bir virüs. Bakalım zaman daha neler gösterecek ?

Atçılığımızı 1950'den bu yana yöneten ve bana göre gelmiş geçmiş en kötü yönetimlerden biri olan şimdiki zaman içindeki akmaz, kokmaz atçılık ve yarışçılık camiasının organizatör kurumu bu “Pandemi” sürecinde sadece AMAN BANA DOKUNMAYIN politikaları ile yoluna devam ederken Birden bire,( vahi yolu ile sanırım) slogan bulup; MEVZU BAHİS DEĞİL' demez mi ?

Der, demesine de buna "Şirinyer"deki, kargalar bile gülmezmi ? güler elbette ama bu arada atçılığımızın, iş ile meşgul oldukları pekte anlaşılamayan, diğer DERNEK'leri ve çok değerli yöneticileri aynı politika ile atçılarımıza sırtlarını dönüp gemisini kurtaran KAPTAN' havalarında olunca, bizde ne söylenecek laf kaldı nede yazılacak bir yaşanmışlık.

Bir gün ve geceye 6 altılı kabulu yaparken; MEVZU BAHİS DEĞİL’dir mutlaka da Yeni yarışseveri Hipodromlara çekemiyorsan ! işler çok iyi sayılamaz buna ne dersiniz ? Televizyon ekranlarında gerdan kırıp maaş alan İstanbul un, şişmanları bu soruya da, bir yanıt bulacaktır ya’ neyse..

OLUNCA NE OLUYOR ?

Ne garip değil mi, birilerinin canı yanınca, yani çıkarları doğrultusunda işler biraz rayından çıkınca (ÇAKIYOR YUMRUĞU)' sonrada çıkıp özür diliyor! Yaşananlar yaşandıkları ile kalırken. Avukatları ve dalkavukları çok oluyor, bir takım yaşanmışlıklar sonrasında O YAPMAZ diyenlere karşın,.Tamam abim'yahu, çıkarlarımıza çok fena dokundu,bizde çakalım şu yumruğu’ bu lanet hastalığa ve Türkün gücünü gösterelim diyoruz. Ancak bu işler ne yumrukla, tekme ile olmuyor nede kaba güç ile; (Meske takacağız. Mesefeyi koruyacağız, Temizlik) kurallarına uyacağız! olay kontrol altında kalacak. Umuyoruz öyle olur ve tüm bunları yaparız. Virüsü, ne teneke çalarak nede döverek yok edemeyeceğiz. Aradan geçen sürede ( Mart’tan bu yana ) bunu anladık mı, acaba ?

İZMİRDE İKİ BANKOLU CUMARTESİ KEYFİ

Bir süeredir yakın takibimde olan İzmirdeki en formda safkanlardan: “SEE YOU SOON” ile son İstanbul ilimizdeki başarısız yarışını ölçü almayacağım İzmir pistinde hayli iyi yarışla yapan “ŞİRİNLADY” yarış içinde bir aksilik olmaz ise kazanacaklardır Banko..

1.Altılı:           

1,4,5/ 1,2,12/ 1 / 1,3,6,7,12,5,2, / 5,1,2,6,9,10,16 / 4,5,10,3,1,7

2.Altılı:

1,3,6,7,12,5,2, / 5,1,2,6,9,10,16 / 4,5,10,3,1,7/ 3 / 1 / 1,11,12,13,12,5

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump