ALTILI GANYAN NE VERİR

YAĞMURLAR VE İKLİM KOŞULLARI !

Yarışları, yarış pistlerini nasıl etkiler sizce ? Şimdi baştan alalım iki canlının bir arada yaptığı çok ender sporlardan olan at yarışı olayında zemin ve pist çok ama çok önemlidir bu kesin. Birde bu tür havaları ve sonuçlarından etkilenmiş pistleri seven safkanlarda oldukça fazladır.

Ancak günümüzde değişen teknoloji ile bu faktörler aslında en az ölçülere kadar inmiştir. Ancak diğer önemli faktör olan canlı varlık faktörü tüm bu değişimlere karşın aynen durmaktadır. Bunları neden mi, yazdım çok yakında belki bu gün belki yarın havalar değişecek ve hemen her yıl olduğu üzere atçılığımızda bir geçiş dönemi yaşayacaktır siz siz olun bu konuları gör ardı etmeyin olurmu? 

MEVSİMLER YAS TUTUP ATLAR AĞLASIN  

Futbol maçlarının da stat aldığı bu mevsimlerde atçılığımızın en önemli klasik yarışları koşmuş ve artık yavaş yavaş kış mevsimi için hazırlıklar başlamış olurdu normal şartlarda. ancak dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu ( Geçen “Mart” ayından bu yana ) Pandemi dönemi nedeni ile atçılığımızda da, takvim olarak hayli büyük değişimler yaşandı. Bu arada GAZİ' koşusu sonrasındaki klasik yarışla içinde sanırım atçılık otoritesi belirsizlikler nedeni ile geri kalan klasik yarışların koşulacağı tarihler içinde daha ilerideki günler için bir takım kararlar almış olmalılar' ki aslında normali de’ bu. Ancak yazımızın başında söz ede geldiğimiz pistlerin ve havaların değişimleri söz konusu bu klasik yarışları etkilermi ?, yada ne ölçüde etkiler sanırım bunu da, bizlere zaman gösterecek ama ülkemizdeki at yarışı organizetörü kuruma göre nasıl olsa değişen birşey olmayacak; MEVZU BAHİS DEĞİL' ya hava değişmiş yada değişmemiş ! Pistler olmuş Allaha emanet atlar olmuş bir alem sorun değil nasıl olsa MEVZU BAHİS DEĞİL..

PAZAR İZMİR BANKOM

İstanbul ilimizdeki son ikinciliğini başarısızlık olarak saymaz isek. Formda safkan “ASLANTURBO” İzmirdeki sevdiği pistte ve mesafede bir kere daha kazanmaya çok yakındır.Yarış içinde yeni Jokeyi ( A.Alpagut ) kardeşim ile şans arayacak olan ve uyum içinde olacağını düşündüğüm bu arıkan için kazanmaya çok yakın notu ile sizlere Banko ‘ olarak öneriyorum.

1.Altılım;

 2,4 / 1,2,5/ 3 / 2,3,4,5,6,7/ 1,2,3,7 / 2,3,4,8

2.Altılım;

2,3,4,5,6,7/ 1,2,3,7 / 2,3,4,8/ 1 / 1,3,7/ 1,3,12,13..

 

 

 

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump