DİLSİZ,KÖR, SAĞIR BİR ŞEHİR..; “İZMİR”  

Bir kent düşünün yıllardır bir tek "Belediye" hizmeti almaksızın. Halen bir partiye belki de, sırf inattan oy veren.
Bir kent düşünün ülkemizdeki en büyük ilk üç kentten biri olsun ve MEDYA' adına sadece sıfır olsun bir yerel TV'kanalı bile olmasın ve bir tek ulusal çapta hani okunur bir Gazetesi bile olmasın..
Olan ise, sadece bir ilan ve reklam Gazetesi olsun!
Bir kent düşünün bir takım internet marifeti ile MEDYA'cılık yapacağım diye uğraşanların neredeyse hepsi, yerel Belediyelerden (nemalandıkları için) üç maymunu, oynasın yıllardır!

Evet aynen durum budur ve ne yazık ki, bu ilimizin adı; İZMİR'dir..

Demokrasinin beşiği, Atatürkçülüğün odak’ noktası. Özgürlüklerin alabildiğine yaşandığı ülkemizin Avrupa ya, açılan kapısı falan değil. Ülkemizin en “AVRUPAİ” kentidir İzmir.
Ancak gelin görün ki, yatırım fakiridir ve ne yazık ki, birkaç yaşlı ve yeniliklerden uzak Gazeteci eskisinin yaşam adına savaştığı ve bu yol ile halen bir yerlerden NEMA'landığı bir şehirdir İzmir..

5 ÇEKER AMA !

Yoktur işte, tek satır yazanı, çizeni, yada tek söz edeni yoktur bu kentin.. En popüler spor dalı olan Futboldan bir örnek verelim mi, sizlere geçtiğimiz hafta İzmirin Göztepe'si başlangıç maçında rakibine 5 gol atarak başlamıştır ama ne yazık ki, lig başlamış medyamızda halen FB'nın son transferi haberi yazılmakta Ulusal TV'lerde GS'nin son yapacağı transferler konuşulmaktadır.

Şiiit kardeş’ bak yahu, burada birşey ! İzmirin Göztepe isimli Futbol takımı, ilk hafta maçında gol olmuş yağmış ve şu anda lider durumda haberiniz varmı’ alooo? Dedik ya, yoksa yoktur bir takım şeyler, ne yazık ne kadar üzücü değilmi? Allah göstermesin İzmir ilimizde Deprem vs' bir afet olunca. Bu şehrin yaşayanları olan bizler, ancak ulusal Tv'lerden alabiliyoruz haberi ne kadar üzücü değilmi?

KİM ? NE YAPACAK ?

Gelelim at yarışı dünyamıza; İzmir de, yıllık yarış programına. Ellerindeki tek silahları ile yaza, çize iki tane yarış ilave ettirmiş ( üstelikte İsimli KV iki yarış) iki at yarışı gazetecisi var biliyormusunuz ? birilerinin hala ve utanmadan, ağız burun kıvırdığı; www.sonduzluk.com sitesinden tanıdığınız; Yarışların biri; Koşucu Bekir Efendi koşusu.. Diğeri ; Sultan koşusu ( yarışların ikisi,de KV ) acaba atçılık dernekleri ve İzmirdeki “asli üyeler” bu olaylar yaşanırken neredeydiler? İ

İzmir’imiz için kim ne iş yapacak? (Üç maymun) u’ oynamaya devam İzmir.. Bu arada hani İzmirin Göztepesi geçen hafta 5 Gol atmış ya’ o goller var ya o’ goller. Onları görmeyenlere(….)’ Olsun, umuyoruz, sevgi ve saygılarımızla

ZORLU PROGRAMDA BANKOMUZ    

Bana göre ciddi anlamda zor geçmeye aday ve haylide cazip bu programda. Sizlere son dönemde hayli istikrarlı yarışlar koşan. Ufak tefek yapısına karşın, son derece yürekli ve cesaretli bir kısrak olan “ BENLİ SULTAN” isimli kısrağı bu mesafedeki (1.25.01) yapılmış derecesine de, güvenerek öneriyorum Banko

1.Altılı…;

5,1,6 / 1,6,2,7 / 2,3 / 1 / 1,4,7,10,5 / 1,2,3,8

2.Altılı…;

1,4,7,10,5 / 1,2,3,8 / 1,8,2 / 1,3,5,6 / 2,5,6,7,10 / 1

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump