KARAR VERDİNİZ Mİ ?

Bundan bir süre önce oturup biraz düşündüm ve bu yazımızda konuyu sizlere aktarmaya karar verdim; Acaba siz ( Hım hım)' Gillerdenmisiniz ? ( Mıy mıy )' gillerdenmisiniz yoksa acaba siz? Araştıran her konuda okumaya ve bilgi sahibi olmaya çalışan yaşam içinde ve iş hayatında prensiplerinize bağlı kalan birimisiniz? halk arasında buna, DOĞRUCU DAVUT' olmakta denilmekte olan öyle çok ta seveni olmayan tiplerden mi, olacaksınız yada öylesiniz?

İş hayatı yada özel yaşam bu hiç fark etmez her hangi bir konuda yada sizden istenilen birşeyde ( Doğru yada yanlış olsun ) kayıtsız şartsız söylenenleri yapıyormusunuz ? hah' işte bu durumda siz; Hım hım' gillerdensiniz demektir ! haa, yok arada işleri de sallayıp ( Arazi olmak gibi ) ancak sonuçta yine elinize verilmiş bir işi yada konuyu size anlatıldığı gibi yapıyorsanız siz; Mıy mıy' gillerdensiniz demektir.. Örnekler isek ; Adam neredeyse ikinci kere emekli olmuş. Ama halen, kendisine verilen üç kuruş para için sallıyor başı alıyor maaşı ama ne yazık ki söz konusu işi daha berrak bir akıl ile yapabilecek bir çok kişinin de ekmeğinle oynamaktan vaz geçmiyordur ! 

Bu durumda üçüncü, ŞIK' olan araştıran kanıt ve bilgiler ışığında yaşamda yada işlerinizde bu şekilde prensiplerde iseniz bakın bu durumda çokta sevilmeyecek hatta bir takım Mahkemelik sonuçlara bile giden bir takım olaylar yaşayacaksınız demektir.. Şimdi anlıyoruzki doğrucu DAVUT' olmanında yaşan içerisindeki herşeyin bedeli vardır perensibi ile bağlantısı çok açık ve nettir.

AT YARIŞI ANLATICILARIMIZDA; "LAAAA" VE "LEEE"LER DEVAM EDİYOR !  

Bakın arkadaşlar hemen her yarış gün yada gecesinde bir çok yarışı yanlış anlatmaya yarışın gidişatı ile ilgisi olmayan bir takım anlatımlar yapmaya devam ediyorsunuz..Tamam bunu anlarız kelimelerle atlara yetişmek citten zor bir durumdur ama azami olarak biraz daha dikkatli olmakta fayda var bize göre.. Ancak yarış daha koşmadan atlar pistte çıkarken;

yaptığınız garip anlatımlar bizleride yarışseverleride giderek sıkmaya başladı haberiniz olsun..Atlar piste çıkarken halen yapmaya devam ettiğiniz anlatımlarda aynen şöyle kelimeler kullanıyorsunuz ;

Bilmem kim isimli at jokeyi Halis Karataş ( LAA ) bilmem kim isimli at jokeyi H.Çizik ( LEEE) bilmem kim isimli at Ahmet Çelik( LEE) Arkadaşlar lütfen  buradaki kelime nin ( İLE ) olması sizce de bizce de en doğrusu değilmi ? sizin başınızdaki şefler yada müdürler ne iş yapar bunu biz bilmiyoruz ama gelin sizler hiç değilse atlar pistte çıkarken. Yapmayın şu saçmalığı da, bizi de, şu “yanlış” anlatılan yarışları ve anlatıcılarını Tek, tek yarış severlere ve at yarışı camiasına lanse etmek zorunda bırakmayın artık olmazmı? 

PERŞEMBE İZMİR BANKOM

Bana göre çok uygun rakiplerle koşan ve daha önce bu pist ve mesafede ( 1.55) içinde yarış performansı olan ve giderek yükselmekte olan bir grafiğe sahip bir apranti ile koşacak olan. Formda idman görüntüleri veren ŞİRİN OĞLU yarış içinde bir aksilik olmaz ise potaya oldukça yakındır Banko.

1.Altılı….;

Hepsi / 1,2,3 / 4 / 4,2,6,1,5 / 2,10,6,3.7 / 6,3

2.Altılı..;

4,2,6,1,5 / 2,10,6,3.7 / 6,3 / 1,8,3/ 6,3,1 / 8

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump 

UFUK ÇAKIR
HAKAN DEMİRCİ
SİLİVRİLİ
OKAY ABİ
UFUK COŞKUN
PROFESÖR