Kocaeli Kartepe Hipodromunda 6 koşumuz var.

FLAMBOYAT üçüncülkler serisine son verdikten sonra bu pistte yiine kazanmaya yakın görünüyor. Dilyene tek yazıp altılıya başlayabilir.

Çok formda EFEYÜREK bu kadar favoriyken gelirmi bilemiyor yanına sigorta olsun diye NİNOŞUNOĞLU ekliyorum..

Ankara'dan çok formda şekilde Kocaeli'ne gelecek EFİL EFİL bu pistte de uyum gösterecek, çok şanslı olacaktır. Ben CAN HÜMEYRA ile ilgili çok iyi koşacak bilgisi alınca, kafam iyice karıştı burayı çok at yazmak zorunda kaldım. Dileyen iki ismi yazıpta geçebilir.

Son yarışını uzun mesafede kazanmış  CAHİTAĞA çok şanslı duruyor ve kazanır gibi görünüyor. Bu safkan üzerine kurgumu yapıyorum.

 


11.07.2019 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILIM
 

    1.AYAK: 4 // 1.2.9

    2.AYAK: 8.2.12.10.9.1.6

    3.AYAK: 1.2

    4.AYAK: 1.2

    5.AYAK: 1.8 // 3.4.5.6.7

    6.AYAK: 3-CAHİTAĞA

     
Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri