DIDONATO un ne zaman ne koşacağı belli değil bazen iyi bazen kötü koşuyor. Kilosu uygun jokeyi gayet iyi. İlk ayakta başarılarına bir yenisini ekleyebilir. Bugün yerinde yürürse kazanmaya adaydır. Yinede tek yazamadım kalabalık tuttum siz başta değerlendirin.

ÇAKARŞAH kısa  mesafeli yarışlarda iyi performanslar sergilediği oldu, son çim yarışı gayet başarılı, bu sefer kazanmaya yakın. Ankara'da bugün liderliği aldıktan sonra her gelene direnip kazanabilir. Kaçırılarmı yarış kalabalık kaç deseler onu yaparmı bunu tahmin edemedim. O yüzden yine rakipleri ile beraber düşündüm. Dileyen tek yazsın.

Son yarışında zorlanmadan kazanan DÜNÜR için kolay bir yarış geçer. Yine kazanır görüşündeyim.

Kısa mesafe kumda koşacak yarış kazanamamış taylar arasında DAŞÇI POYRAZ çok iyi koşacakmış gibi duruyor.  Hem çalışmalarındaki güzel görüntüsü hemde Ahmet Çelik  performansını düşününce kuponda tek olabilir.

NO DRAMA bence günün güveniliri olmaya aday... Son dördüncülüğü ile kıpırdayan, iyi hazırlanan ve çok ciddi işlerle bu koşuya girecek olan safkan sahanın en iyi çalışanlarından, en formda isimlerinden biri olarak ikinci altılımda tek olacak. 

1.ALTILIM

1.AYAK: 6.3.1.2

2.AYAK: 1.5.6.9.10.14.12.11.13

3.AYAK: 1.2

4.AYAK: 6.5.1.2.8.7

5.AYAK: 3-ÇAKARŞAH

6.AYAK: 7.6.1.9


2.ALTILIM

1.AYAK: 6.5.1.2.8.7

2.AYAK: 3 / 1.4.8.14

3.AYAK: 7.6.1.9 / 2.4

4.AYAK: 5-DÜNÜR

5.AYAK: 4.7.3.15

6.AYAK: 8-NO DRAMA

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri