08.11.2019 CUMA İSTANBUL

İlk defa piste çıkacak olan İpononi orijinli DEFNECİĞİM ilk yarışında çok iyi bir performans sergileyecek. Rakipler vasat ve ben kazanmasını bekliyorum.

Beşinci ayaktaki KÜÇÜKTUNCA performans olarak iyi ama bir türlü birincilik alamadı. Kaya ekürisinin safkanı Mehmet Kaya ile birinciliği kovalayacaktır. Bu sefer kazanacağına inanıyorum.

Son koşudaki BEYOND REDEMPTION ise kapasite olarak bu gruptan üstün bir isim. Koşunun temposuda bu safkana yarar ve kazanacağı bir ortam oluşur. Bence kapanışı yapar. 

İSTANBUL 1.ALTILIM  

1.Ayak: 6-DEFNECİĞİM

2.Ayak: 2.4.3

3.Ayak: 9.1.2

4.Ayak: 2.5.6

5.Ayak: 9.1.2.3.5.6.8

6.Ayak: 1.3.2.5.7.9.11

İSTANBUL 2.ALTILIM  

1.Ayak: 9.1.2.3.5.6.8

2.Ayak: 1.3.2.5.7.9.11

3.Ayak: 1.7.2.5.3.4.6

4.Ayak: 3.4.1.2.5.6

5.Ayak: 7-KÜÇÜKTUNCA

6.Ayak: 4-B.REDEMPTION


BOL ŞANSLAR

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump