MALI GIRL: Bugüne kadar koştuğu yarışlarda her zaman kalitesini ortaya koyan bu safkan Kocaeli pistinde beklenen performansı gösteriyor. Tek olarak düşünülebilir.

DEL CARMEN: Antalya'da bu yarışı hedef yaparak çok iyi çalışan safkan idmanları kadar koşarsa kazanır. Yarışın başından itibaren harika bir bekleme yapıp sonda çok etkili gelip bugün kazanacağını düşünüyorum. Bu safkanı risk alıp tek yazabilirsiniz.

SEÇERHAN: İyi koşmaya başlayan safkan Kocaeli'de uygun rakipleri geçebilecek yetenekte diyor ikinci altılı kuponumda tek olarak bırakıyorum. Kazanmaya başlayınca seri şekilde kazanacak bir isim bugün birinciliklere devam etmesi çok normal görünüyor. Önde kaçacak isimleri iyi bir yerde takip edip sonda etkili olur ve bu zor yarış gününün güvenilecek isimlerinden biridir.

1.ALTILI   

1.AYAK: 5-MALI GIRL  

2.AYAK: 10.11.1.4.3

3.AYAK: 1-DEL CARMEN

4.AYAK: 3.5.1

5.AYAK: 3.5.4 

6.AYAK: 1.3.5.2.4


2.ALTILI   

1.AYAK: 3.5.4

2.AYAK: 1.3.5.2.4

3.AYAK: 6.3.4.2.1

4.AYAK: 1-SEÇERHAN

5.AYAK: 3.2.5.8.11

6.AYAK: 11.3.9


BOL ŞANSLAR   

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump EYT Maaş Hesaplama Emeklilik Seçim 2023