29.09.2021 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

EGETAY: Yarışın temposunu belirlemek isteyecek çok isim var ve mesafe uzadıkça kendi temposunu rakiplerine kabul ettirmek için bayağı bir efor sarfedecekler gibi görünüyor. O yüzden bekleyenler daha iyi koşar diye düşündüğümden, düzlüğe kadar kolay gelmesinin avantajıyla son metrelerde kazanacak  gücü kendinde bulacak dediğim EGETAY ilk altılımda tek bıraktım. 

UÇANFİL: Son başarılı yarışları bu safkanın kapasitesinin yüksekliğini gösteriyor. Yalnız bu safkanın bugün kazandığı yarışlar agöre daha sert rakiplerle koşacak olması kafamı karıştırdı tek yazmadım. Dileyen tek yazabilir.

İŞİNİBİLİR: Bugün uzun mesafede biraz daha önlerde yarışı kabullenip ağır tempoda gidecek koşuda çok geride beklemez ise, sonları güçlü geçer ve bu safkan özlediği birinciliği gerçekleştirebilir. Yazmaya kalkınca çok rakibi var ben çok atla geçmeyi hiç düşünmedim kazanmasını bekliyorum.

1.ALTILI

1.Ayak: 8.1.4.2.5.3.6.7

2.Ayak: 3-EGETAY

3.Ayak: 2.1

4.Ayak: 9.5.6.7.8

5.Ayak: 13.4.5.8.9.3

6.Ayak: 1.6.5.4.2

2.ALTILI

1.Ayak: 9.5.6.7.8

2.Ayak: 13.4.5.8.9.3

3.Ayak: 1.6.5.4.2

4.Ayak: 5/3.6

5.Ayak: 6-İŞİNİBİLİR

6.Ayak: 4.3.1.5.7.8

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump 

UFUK ÇAKIR
HAKAN DEMİRCİ
SİLİVRİLİ
OKAY ABİ
UFUK COŞKUN
PROFESÖR