rokettube

Selamlar, bu aralar yarışlarda enteresan sonuçlar çıkmaya başladı. Çok zor olmayan programlarda bile cazip sonuçlar çıkabiliyor bugünki Bursa programıda bunlardan biri olabilir her ayağı yorumladığım kurgumda çokta tersimize bir sonuç çıkmaz diye umuyor ve tahminlerime başlıyorum.

1.Ayak: Çok zorlu geçeceğini düşündüğüm günün ilk ayağında bir çok isme aynı mesafede olduğumu belirtmek isterim H yapmayı hiç sevmiyorum yani bi yarışı kapatınca onu izlemenin bile bir heyecanı kalmıyor bence. O yüzden bende onde tuttuğum isimleri sırası ile vermek istiyorum en başta şans vereceğim isim 6 GÖLCÜKLÜ sevdiği mesafelerden birinde yarışa çıkacak olan bu ismin son kazandığı yarışta gayet dinc göründü ve rakiplerine net bir fark atarak kazandı iyi çıkış yapıp önlere çok erken düşmez ise yarışı kazanabilir.
Diger şans tandığım iki isim ise burada yine iddaalı olabilecek gücte ve kalite de olan 2 BURAKŞAH ve 5 KHOR KALBA Burası için
Sıralamam: 6.2.5.7.4.3.10.1

2.Ayak: Şartlı 2 mücadele burada ben hp düşük olan atların çok başarılı olabileceğini düşünmüyorum sizde eleme yaparken ilk bunları silebilirsiniz. Favorim yok favorilerim var burası için arası olsada 5 OCIUS oldukça tatminkar çalışmalar ile hazır olduğunu gisteriyor 7 KOMSHU bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek isimdir fakat burada atlardan çok binecek olan nispeten tecrübesiz arkadaşlarımızında en iyi performanslarınıg göstermesi gerekiyor umarım başarılı olurlar.
Sıralamam: 5.7.2.6.3

3.Ayak: Maiden koşuda yeni koşacak isimlerin ne yapacağını bilemediğimiz icin daha ziyade bir yarış dahi koşmuş olsa avantajdır. İlk koşusunu burun farkı ile kaybeden 6 KARASERSERİ çimde güzel sonuçlar alan 5 İSKENDER kumda maidene veda edebilir. ve birde Özcan Yıldırım tercihi ile çalışmaları tatminkar 9 PIREMIUM MOVER son isim.
Sıralamam: 6.5.9

4.Ayak: Özlediği çim piste kavuşan 4 GÜMBÜRGÜMBÜR çok fazla çim pist görmesede girdiği çim yarışlarda hep güzel sonuçlar almış bir kalite bu isimlerin yanında da bu mesafeyi en iyi koşacak isim kesinlikle odur gruptaki en iyi jokey de üstündeyken son zamanlarsaki tuhaf sonuçlardan biri çıkmaz diye umuyor ve gunün bankosu olarak yazıyorum.
Sıralamam: GÜMBÜRGÜMBÜR Bankom.

5.Ayak: Bu nasıl bir koşudur yahu kimi yazmayı düşünmekten çok sanki kimi çıkartsak o gelecek gibi bir durum var. Zor koşu gerçekten.
Sıralamam: 1.2.3.4/5.7

6.Ayak: Harika formu ile 4 KING ÖMER tabiki favori olmayı hak ediyor. Önemli olan ona kafa tutacak ismi yada isimleri bulmak 2 EAGLE PAV gayet formda Bursada ki son koşusuda gayet tatminkar burada güzel bir sonuç elde edebilir. 3 KING OF THE SUN yine bu tarz gruplarda neler yapabileceğini kestirmek zir diyor ve yazıyorum son olarak son 2000 mt de daha maiden tay olan 8 WICTOR WOLLES King Ömere kafa tuttu az daha bombayı patlatıyordu belki bugün patlar diye bomba hanemize yazalım.
Sıralamam: 4.2.3.8

BURSA ALTILIM

1.AYAK: 6.2.5.7.4.3.10.1

2.AYAK: 5.7.2.6.3

3.AYAK: 6.5.9

4.AYAK: 4 GÜMBÜRGÜMBÜR

5.AYAK: 1.2.3.4 / 5.7

6.AYAK: 4.2.3.8


BOL ŞANSLAR

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri