rokettube

30.06.2019 PAZAR İSTANBUL TAHMİNLERİM

 

..GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK..

 

 

Selamlar, mutlu pazarlar. Beklenen gün geldi çattı ve Ulu önderimiz Türklüğümüze şanlar katan her adını andığımda, her resmini gördüğümde bir türk olarak gururlandığım MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ümüzün adına düzenlenen Gazi Koşusu bugün.

Bununla birlikte türk yarışçılık tarihiniz en önemli koşuları yine Veliefendi de sahne alacak. Seyir zevkinin oldukça yüksek olduğu bu koşularda tüm safkanlarımızın ayaklara düz bassın ve bütün jokeylerimizin şansı bol olsun diyorum.

 

Oldukça fazla ismin yarışâcağı bugün daha önemli koşuların bulunduğu 2. Altılı için tahmin vereceğim.

Şimdiden HepimizeRast Gelsin.

 

2. Altılının ilk ayağına ilk defa koşacak tayların yarışını koymuşlar ki herkes kuponlara yüklensin Gazi koşusunda kimse yatmak istemeyeceği için kendini garantiye alarak burayı kalabalık tutacak hatta kapatacak. Ben biraz farklı kurgu oluşturacağım çok fazla yüklenmeden oldukça ekonomik bir kurgu var kafamda. Genişletmek isteyenler  bölme sonrasınıda değerlendirsin ben şahsen ekonomik kuponumu yatıracağım.

YELTAY Formunu tam yakaladığını düşündüğüm başarılı isim bugün tam kilosunda ve tam mesafesinde koşuyor üzerinde ki M. Akyavuz da Yeltayı oldukça iyi tanıyor ve uyum içinde zaten Gazi günü İstanbul da iki isme binmiş birinde şansı oldukça az bununla kazanarak oda Gazi gününden nasibini alacaktır diye düşünüyorum ve dediğim gibi son yarışlarında da formunun arttığını izlediğim bu ismi sizlere Banko olarak öneriyorum.

 

İSTANBUL ALTILIM

1.AYAK: 2.4.3.5//1.7.6

2.AYAK: 15.4.2.11.3.5//18.13

3.AYAK: 8.YELTAY

4.AYAK: 18.17.21.13

5.AYAK: 11.7

6.AYAK: 7.16.6

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri