rokettube

22.04.2019 PAZARTESİ BURSA TAHMİNLERİM  

DALLAS: İstanbulda ki vasat yarışların arkasından yüksek tempoda bir dördüncülük sonra bir ikincilik ve bugün Bursa Maiden koşuyu çıktığı gibi bitirmeye çalışacak. Bunu yapabilecek kapasitesininde olduğunu düşünüyorum yeterki Gündüzeli sorun çıkarmasın. Bu koşuda LEGENDARY LEAP (5) safkanın ciddi rakibi olabilir. Dertlerinden  yavaş yavaş kurtulan bu safkan gördüğü yarışlarla bir yerlere kadar kendini geliştirdi bugün sürprize düşünebilirsiniz.

HEEGRAN: Son yarışında iyi bir taktik uygulayan safkan, son metrelerde mücadele gücü yüksek göründü, kazanmayı denedi ama bunda tam istediğini alamadı üçüncülükte kaldı. Bugün tempoya ayak uydurur yarışa kendini kabul ettirebilirse bence güçlü rakipler yanında sürpriz yapabilir. Bu yarış olmasa bile takibi bırakmayalım aklımızın bir köşesinde kalsın diye bu safkanla ilgili notumu yazdım.

MANİDAR: Kum pistte başarılı yarışlar yapabilen bu safkan özellikle son yarışında bundan sonra adından çok söz ettirecek gibi görünüyordu. Geçirdiği ufak bir sorun yüzünden tam performans ile koşamayan ama elinden geleni ortaya koyan karakterli bir yapıya sahip. Safkanın bugün çok iyi bir performans sergilemesini ve kazanmasını bekliyorum.  

BURSA 1. ALTILIM

1.AYAK: 2 / 5

2.AYAK: 5.8.2.3.10.13

3.AYAK: 7-MANİDAR

4.AYAK: 5.7.4.8

5.AYAK: 1.4.2.3

6.AYAK: 14.4.5.8

TÜM YARIŞSEVERLERE BOL ŞANSLAR

  

 

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri

   

SATILIK ATLAR

2017 DOĞUMLU İNGİLİZ TAYLARI SMART ROBIN – NEVER LOST (Strik...

SAHAYA GİTMEYE HAZIR KALAN SON 5 TAY SAVAŞATI, UZUNBEY, P...

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

YAZARLAR

Türkiye Jokey Kulübünün At sahibi belgesi almak için gerek...

BU BİR İHBARDIR !Değerli okurlarımız sizlerle daha öncek...

1 Ocak 2019 dan itibaren At Sahibi Belgesi alırken Ücret a...

TJK DAN İDARECİLİK FİYASKOSU..TJK içindeki Sözüm ona bir t...

Bugünkü konumuz Dernekçilik, Gazetecilik ve At Yarışları...

TÜRKİYE'DE ARAP ATÇILIĞI Bu yazımızda sizlere Türkiye'de y...

EVRAKTA SAHTECİLİK SUÇMU ? DEĞİLMİ ? Türkiye Cumhuriyeti y...

Türkiye Jokey Kulübü uzun zamandır ikili çifte ve ganyan o...