rokettube

Merhaba Dostlar,

İstanbul da bugün çok sürdirek olan isimler de mevcut. Alternatif isimler üzerinden şablonumu oluşturarak kurguyu cazip kılmayı hedefledim. Umarım düşündüklerimizi sahaya yansımış halde görerek güzel kazanımlar aelde ederiz.

AFRİKAANDER: Grubun tartışmasız en iyi ismi. Çoğu isim gözümde handikap atı sınıfında am abu safkan kazandığı koşularında da belli ettiği gibi çok farklı duruyor. Çok daha üst gruplarda olacak bir safkanki çalışmalarında görüyoruz ki fit duruma gelmiş ve form olarak aşama kaydetmiş durumda. Üzerinde son günlerde sansasyonel açıklamalarla dikkat çeken sahalarımızın en etkili performansa sahip pilotu var. Daha önce Danyal kaya, kemal Kurt, Mustafa Çiçek ile bu safkan kazandıysa Karataş ile de kazanmasını bekliyorum.

İSTANBUL ŞABLONUM,

1.AYAK: 1.2.3.4

2.AYAK: 2.3.10.5.8.9.11.12.14.1

3.AYAK: 1-AFRIKAANDER

4.AYAK: 3.7

5.AYAK: 2.4.3.1

6.AYAK: 7.9.10.11.12.2.3.5.4.6

Bol Şanslar...

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri