ONURLUEFE BUGÜNDE KAZANIR

Temmuz ayında kazandıktan sonra ikinci olduğu yarışta da başarılı olan bu safkan, bugün iyi idmanlarını yarışa yansıtır ve kazanır görüşündeyim. Safkan istim üstündeyken bir birincilik daha alacak durumu var, ilk altılıda tek olarak değerlendirdim. Gustav ve Çelikman'a göre biraz kilosuda uygun bu safkana artı olacak.

WIN AND DANCE MAİDENDEN ÇIKAR

Tabi bu safkan bazen istiyor bazen istemiyor günü gününe uymuyor o yüzden bugüne kadar Maidende kaldı iyi yarışlar yapmasına rağmen halen kazanamadı. Bugün bir aksilik yaşamayacak ve kaybetmeyecek çıkar diye umut ediyorum..

Elimizden geldiğince tahminlerimizi erken saatlerde tamamen ücretsiz paylaşıyoruz. Sizden istediğimiz desteği çok görmeyin. Destek verenlerin tekleri gelsin kuponları tutsun tüm iyi dileklerimiz onlarla.. 

1.İSTANBUL ALTILIM

1.Ayak: 10.1.6.5

2.Ayak: 2.4.7

3.Ayak: 3-ONURLUEFE

4.Ayak: 4.3.7.9.1.2

5.Ayak: 11-WIN AND DANCE

6.Ayak: 2.4.1.3.5.7.6

 

2.İSTANBUL ALTILIM

1.Ayak: 4.3.7.9.1.2

2.Ayak: 11-WIN AND DANCE

3.Ayak: 2.4.1.3.5.7.6

4.Ayak: 2.3

5.Ayak: 14.1.2.3.5.6

6.Ayak: 4.5.7.12.15

 

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump