1.AYAK: Tatlı sert bir program ile karşı karşıya kalacağımız bu gecede, ilk ayak ARCHIE ve HAVE A NICE TRIP arasında geçecek bir yarış olur gibi görünse de benim gönlüm DORUKRÜZGAR ve AĞADADAŞ tan yana diyor dört isim yazıyorum.
Sıralamam : 4-6-8-1

2.AYAK: Yine içinden çıkılmaz bir yarış bu ayakta bizleri bekliyor olacak. Kilo farkları fazla Form durumları iyi olan isimlerin yanında vasat isimlerde şanslı olabilir. NALEZEN ve KAİNATIM öncelikli tercihlerimiz olurken YUMRUK, OZANEFE ve FRENKLİATEŞİ kesinlikle kuponlarımızda bulunmalıdır.
Sıralamam : 3-2-1-8-7

3.AYAK: Bana göre uygun kilosu ve mesafeye yatkınlığı ile öncelikle LITTLE SUN yazılmalı sonrasında ağır kiloya karşın PENGUEN sert rakip olurken, onun da kötü koşması halinde GÜÇLÜKIZ ve LAST PRINCESS değerlendirilmelidir.
Sıralamam : 6-3-1-4

4.AYAK: Bu aralar oldukça formda görüntüler veren YELTAY uygun rakipler yanında kuponuma tek olarak yazılan isim olacak.  Selim Kaya İzmir'i sever çıktığı gibi burada bitirir, rakip olacak isim göremedim.
Sıralamam : 4-YELTAY BANKO

5.AYAK: Son yarışları iyi olan EGENİN ASLANI ilk planda değerlendirilmeli bu safkan tek düşünülebilir. Bu safkanın kötü koşması durumunda klas safkan HANAYLI ve usta ellerde buraya hedef yapan uyumlu aprantisi ile FEYAT BABA kuponlarımızda yer almalıdır.
Sıralamam : 1 / 5-2

6.AYAK: Hafta içi idmanlarında gayet iyi görüntüler veren ve giderek artan bir forma sahip olan CALİBE TAY günün son yarışında  bana göre kazanmaya çok yakındır. AYGÖZLÜ, ATEŞADASI ve ORKİ yazılmalı.
Sıralamam : 3-2-1-9

Hepinize bol şanslar

ALTILI TAHMİNİM

1.Ayak: 4.6.8.1

2.Ayak: 3.2.1.8.7

3.Ayak: 6.3.1.4

4.Ayak: 4-YELTAY

5.Ayak: 1 /  5.2

6.Ayak: 3.2.1.9

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump