Herkese selamlar İzmir tahminime geçmeden önce dikkat çekmek istediğim bazı konular var bunları sizler ile paylaşmak istedim.

Ben uzun süredir ücretsiz tahmin veren ve bu işten de keyif alan biriyim. Amacım kendi bildiklerimi kendi düşüncelerimi sizler ile paylaşmak ve birlikte hem güzel dostluklara hemde kısmetimizde varsa ikramiye kazanmaya çalışmak. bunu hep söylüyorum ama bir kez daha söyleyip içim rahat etsin istiyorum bu işin bileni olmaz tutacağını kesin bilen biri varsa zaten size vermez neyi var neyi yok basar misliyle parayı alır. o yüzden siz siz olun kimsenin verdiği şablonu direk oynayıp parayı buluruz düşüncesine kapılmayın tahmincileri bir yol gösterici olarak düşünmek en mantıklı olanı öncelik her zaman kendi tuttuğunuz isimler olmalı öncelikle kendinize bir şablon oluşturup daha sonra güvendiğiniz tahminci veya yazarların tahminlerine göz atın sizin atladığınız bir şey gördüyseniz ekleyin yada sizin banko tuttuğunuz bir isim vardır güvendiğiniz tahminci de onu banko verdiyse işte o zaman onu banko atarsınız böylece gelmese de zaten sizin de bankonuz o olduğu için tahminciye de kızmamış olursunuz:) 

Ücretli veya ücretsiz tahmin veren biri veya bir site olsun bu işte gerçekten büyük emek var özellikle bu işin en önemli noktası takdir görmek yani yapılan işe saygı duymak.

ben tüm tahminlerimi twitter dan paylaşıyorum @kadirbaydar34 olarak bu  platforma gireli çok kısa süre olmasına rağmen takipçi sayımız bini geçti ( bu arada takip etmeyi unutmayın zaman zaman siteye yazamadığım da oradan tahminlerimi paylaşıyorum) bu güzel bir şey insanların beğenisini ve takdirini almak yaptığınız işe saygında gelir. sizden ricam birinin tahminini yorumunu beğeniyorsanız beğen tuşuna basıp bir iki, yorum yapmanız çünkü bizler onları gördüğümüzde bu işi daha bir şevkle yapıyoruz bizim tek dopingimiz sizin beğenileriniz unutmayın. ben sizler için güvenebileceğiniz site ve tahminci isimleri vermek istiyorum takdir tabiki sizin ama uzun zamandır bu işi yapan biri olarak kimin işini iyi yapıp yapmadığını da çok iyi biliyorum.

www.atsaklamaz.com Bu işin öncülerinden olan sevgili abim ufuk çakır onun için söylenecek çok fazla bir şey yok gerçek bir duayen mükemmel insan. 

www.istintyeganyan.com Her tarzdan tahminciyi bünyesinde barındıran herkese desteğini sonuna kadar gösteren Turgay abi ve Uğur abi gerçekten çok naif insanlar. ve bu işe yıllarını vermiş tecrübeli bir platform.

@serdarrAydoğan Gerçek bir dost ve harika tahminleri ile bir çok insanın gönlünde yer etmiş www.istinyeganyan.com yarış yazarı ve twitterda can alıcı takip listeleri ile dikkatleri hep üzerine çeken mükemmel insan.

@0sondakikacı6 Namı değer TÜMEVARIM Maskeli adam Çıkardığı puanlı bültenler ile çok iyi bir yol gösterici. Gece gündüz bu işle uğraşıp adeta altılı ile yatıp kalkıp bu işe gerçekten emek veren nadide tahminci ve çok iyi bir insan.

@serhande1 Kendine has yorum analiz ve hoş sohbeti ile iyi bir tahminci iyi bir insan.

@TahminciAga Kendi halinde ama twitter da bir fenomen haline gelen her daim ücretsiz paylaşımları olan iyi bir insan ve iyi bir tahminci

Daha ismini sayamadığım bir çok değerli insanlar bunları bir süre sonra başka bir yazımda ayrıca bir yazıya dökerim fakat mutlaka söylediğim kişileri takibe alın fayda göreceğinizden eminim.

Şimdi lafı çok fazla uzatmadan geçelim Güzel İzmir yarışlarına.

GURME Buradaki isimleri çok rahat geçmesini düşündüğüm bu isim son yarışında bunlardan çok daha iyi isimleri geride bıraktı artan formu ile bugünde sonlarda çok güçlü gelerek rakiplerini geride bırakacaktır bankom.

İZMİR ALTILIM

1.AYAK: 1.4.5.6

2.AYAK: 1.9.3.6.12/5,4

3.AYAK: 6.7.5

4.AYAK: 7.2.1.4

5.AYAK: 4 GURME

6.AYAK: 4.8.5.11.6.12

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk ganyan ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı gazete altılı milliyet gazetesi altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri Erdal Aksünger EYT de son durum Salzburg Emekli zam Maçkolik Canlı Skor Spor Barış Pınarı Harekatı Trump 

UFUK ÇAKIR
HAKAN DEMİRCİ
SİLİVRİLİ
OKAY ABİ
UFUK COŞKUN
PROFESÖR