11 Mayıs ANKARA .

1.Ayak.. Kazandığı koşudan çok çimde 3.cü olduğu koşuda rahat kazanacağı koşuyu bariyer dibinde kalınca 50 mt yatak koşup dışarıdan sprint atarak potaya girişi harika olan, kum pist yarışında da erken yürüdüğü için kaybettiğini düşündüm YANTAR bu sefer sprint mesafesini iyi ayarlarsa bankom.

2.Ayak.. Dişilere mahsus 1300 çim yarışı. Başta MY INFINITY olmak üzere sıralamam şablondadır.


3.Ayak.. Son yarışında favori gibi koşup rahat kazanan. VANTABLACK ,İstanbul’da Lead Soldıer’e kafa tutan BABAFIRAT ,Yine İzmir’de L.Soldier’i geçen eküri avantajı ile OVER CLOUDS ve Regina yavrusu HAWKING ayrımsız yazılmalıdır. Bu sefer çıktığı gibi bitirebilecek INNOVATION ve ALTIN KOP son yarış galobu ile ilave edilir.


4.Ayak.. Ülkemize Uluslararası yarış festivaline gelen atlarla kardeş Elusıve Qualıty kızı 9.TWILIGHT ZONE ne yapacak nasıl çıkacak bakalım. Çimde 4,3,2 totosu olan tam bir kum atı olan Monjal yavrusu Halis KARATAŞ ile FIRE OF WORLD küçük kuponlar için yeterli gözükse de tay yarışı olması sebebiyle şablona ilaveler yaptım.


5.Ayak.. Bu koşuda baş harfi T olan atları yazalım. Çimde kazanan ve tabelası olan 2 dişi at TUANAHANIM ve TANNURUNKIZI , Karataş ile TULUMBACI ve MEGASTAR


6.Ayak.. Günün en zor yarışı burada 6-7 at yazsak belki ilk 2 yi bulamayacağız. GÖKÇEEFE ve ATLIKAN ekürileri tek yazacağım.

ALTILIM.
YANTAR
5,3,1,2,9,10,8
8,3,6,5,10,1
.TWILIGHT ZONE /2,1,5,4,6,3
8,7,2,1
GÖKÇE EFE

Bol şanslar.

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ