13 HAZİRAN ANKARA

Düşüncelerimi paylaşmadan önce dünkü tahminlerim ile ilgili özeleştiri yapacağım. İlk koşuda 5.den sonra annesi Emine Hanım dan dolayı çok önde tutuğum 2.ANAKIN’i  2 at geçemedim. 6 at yazdım. ANAKIN kazandı, kardeşi REX de kazandı. Son koşu RHYTHM DIVINE’i ilk at vermeme rağmen risk alıp tek yazamadım. Daha önemlisi tek yazdığım ALKANDROS koşu içerisinde her atın başına gelebilecek sakatlık yaşadığı için koşamadı. Kısmet değilmiş.

1.Ayak ...  Son iki koşusunda (K) denenen ve netice alınmayınca çıkartılan 5.BUZUL formda jokeyi KAÇMAZ (3 yarış kazanmış bu atla) ile bu sefer çıktığı gibi bitirebilir. M. Çelik’le 4.defa kazanan ZEHİR HAFİYE sonlarda geçmeye çalışacak.

2.Ayak.. Ne zaman kısa mesafe yarış görsem Perfecto yavrularını yazarım. Eküriler favori çıkacaktır. 8.BOSENDRA ve sürpriz  bir isim 10.MEZGUAŞE ile bu ayağı ben geçeceğim.6 Yıldır İstanbul’da koşulan 1000 mt çim DISTANT RELATIVE koşusu bu sene Ankara da koşuluyor.Son 7 sene 11 koşu genellikle plaseler kazanmış. İstatistik bu..

3.Ayak.. KAPAKLICAN için tek yazacağım şey ilk koşusunda virajı geride dönmesine rağmen müthiş sprint ile kazandı.Son koşusunda kamçı vurmadan kenter kazandı. 45 Handikap puanı??

4.Ayak.. Aragorn ile anneden kardeş 6.GOLDEN RATIO bir aksilik olmazsa kazanır. Riske girmeyenler Celeritas kızı 9’u  ve 5,4’ ü ekleyebilir.

5.Ayak.. ALYAYLA son koşusunu yaparsa çıktığı gibi bitirir. Bitiremez ise çok ata şans doğar.

6.Ayak.. Yine zor bir koşu 2.DUELLO beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacak. Bir önceki değerlendirmem burası içinde geçerli.

1.ALTILIM

5,4

2,7,8,10,9

KAPAKLICAN

GOLDEN RATIO … 9,4,5

7,1,2,4,6,5,3,8

2,1,6,7,3,4,5

Bol şanslar.

Pin It

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ