rokettube

11 Temmuz Ankara :

1.Ayak:  Bu mesafede en çok kazanan 4.CANIM ÇİDEM’in kazanacağı bir koşu kağıt üzerinde. Start verilince , kağıt,pedigri, galop hepsi bitiyor resetleniyor. İyi yer tutan yarışı iyi okuyan kazanıyor. Benazir kız rakibi. Çok sürprizde 9 değerlendirilir.

2.Ayak: YARIMCALI ve TANNURUNKIZI arasında bir yarış bekliyorum. .  

3.Ayak:  Yarışın favorisi çıkması muhtemel Demirkurt’ u geçen SECRET BLOOD ilk atım, ilk defa koşacak 3 ve 2 rakipleri.

4.Ayak: 1200 mt koşuda , koşan tek dişi safkan olmasında rağmen bu mesafede 3’te 3 yapan VIOLIN SONATA sonuncu at çıkacağı aşikar arada vermiş. Bu at tek bir kupon yapacağım. CARA VAGGIO ilk rakibi 5 at koşuyor herkes H diyecek .

5.Ayak: NESTOR’un kazanmasını beklediğim koşuda DRIVE FASTER rakibi.

6.Ayak: Günün en zor koşusu dişilere mahsus tek eksiği apranti koşusu yapmamışlar.

Ben 8.AFBRİ den iyi bir yarış bekliyorum. GİZMO ve favori çıkması muhtemel LADY BOURBON , yüksek bir ganyanla gelip bizi yatıran NO DRAMA ile RENK FARKI , eli kulağında yazmaktan bıktığım WELKIN  tuttuğum safkanlar. Koşudaki en istikrarlı safkan SAN MARINO (son 5 koşusunda 8.nci) ben yazmayım da gelsin. ALBUSE mesafe kısa gelmez ise değerlendirilir.

ALTILIM

1.AYAK

4,5,9

2.AYAK

2,7

3.AYAK

5,2,3

4.AYAK

5,3,…..4,1,2

5.AYAK

3,4

6.AYAK