rokettube

11 Temmuz Kocaeli  tahminim:

Kocaeli altılısı için Görüşüm "Çek yazdırır"

1.Ayak: Bu aralar 5 gün, 7 gün arayla koşan birçok safkanın ,sık koşmaktan etkilenmediğine şahit oluyoruz. Bu nedenle 7 gün önce koşan SINGLE CAR bu grupta öne çıkıyor. Seri üçüncülükleri sonrası müthiş bir sprint atarak 1800 mt mesafede kazanan, FLAMBOYANT favori çıkacaktır. Bu 2 atla burayı geçmek istiyorum. Aradan etkilenmez ise grubun en yüksek handikap puanlı atı AYSEV yazılır. Çok sürprizde çimde kafayı alıp kaçıp sonunu bir türlü getiremeyen MEİS bomba.

2.Ayak: İlk bakışta orijin, galop, pediğri  ve jokey tercihleri ile çok atın yazılması gereken şartlı 1  koşuda bence bu grupta ileride  KV ve açık yarışlarda başarı gösterebilecek safkanların olacağını düşünüyor ve öncelik YONAGUSKA tayları olmak üzere burayı 4 atla geçebilirsek şansımızın artacağını düşünüyorum.

3.Ayak: Ben 30 senedir bu 4 yukarı Arap safkanlarının özellikle kum yarışlarını çözemedim. Çözen varsa istediğinizi yazın. Bu koşuda kim gelirse gelsin benim için normal sonuç olur.

4.Ayak: Ağır kilosundan etkilenir diye çok tutmama rağmen Gold fist’i eleyip burada, HORONGÜZELİ’ ni  tek yazacağım.

5.Ayak: KUSURSUZ GÜÇ bu mesafede başarılı yarışları olan safkan olarak banko ve  ilk at yazılmayı hak ediyor.

Tek yazılmaz ise, son 3 yarış çimde koşan ALLIYARİM , yine 7 yarış sonra kuma dönen FIRTINA TOYNAK başta olmak üzere çok fazla safkan yazılacak bir yarış olarak gözüküyor.

6.Ayak: Eküri ile birlikte buraya da 6 at yazabildim.

Bol Şanslar….

11.07.2019 PERŞEMBE KOCAELİ ALTILIM

1.AYAK: 5.4 / 2.8

2.AYAK: 10.7.12.11

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: HORON GÜZELİ

5.AYAK: 6 / 2.5.4.8.9.12.1.3

6.AYAK: 9.5.4.3.7

Pin It

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile