24 Eylül 2019 Salı Ankara Altılı Tahminim;

1.KOŞU: Kilo farklarının yarışın neticesini belirleyeceğini düşünüyorum. İyi sayılabilecek bir derece ile maidenden çıkınca grup yarışlara koşan 10.ÇİVİCİ kazanmasını beklediğim isim. Rakip yazarsam çok at yazmam gerekiyor.

2.KOŞU: Arap atlarında gruplar olsa idi; Performansları ile (C ) grubundan çıkamayacak atlar maiden koşuyor.  Her koşuda farklı bir takı deneyen ve son takısı ile çimde 4.olan yarış galopları da iyi, Kumda iyi koşuları olan Mezithaber’inde kardeşi olan 7.KARAÇITIR Bankom. İlk koşu gibi rakip aramayacağım.

3.KOŞU: 4.HALİLŞAH sık koşuyor, çim koşuları sonrası daha iyi koştuğu kum pistte ilk atım. 5.VICTORY PROMISE favori olmayı hak eden performansı var. 3.EREN EFENDİ nasıl koşacak kestiremesem de bir çarpıda ona. Eküriler deplasmanda şanslarını deneyecekler ters pistte iyi yarışları yok isteyen değerlendirsin. İlk 2 ayağı tekle geçenler için yazmak rahat.  

4.KOŞU: Bu koşu yorumlarıma geçmeden önce yazıyım. 2.ci altılıda içime sinen tek bulamadım. Zoraki son koşuya tek yazıp kurgu yapacağım.9.NOSSİ ilk atım olup bu safkanla 2.ci altılıya tekle başlayıp bir kupon denenebilir. Rakipleri 8.İLKIŞIK ,12.ŞARARA,5.EZHANIM ve bu grupta öyle yada böyle 1200 de en iyi derece yapan 11.SİVASLIKIZI’nı bir daha yazalım.Kendi adıma bu koşudaki 4.DONDURMACI dahil Ayhan kardeşimin bindiği atları en az 2 yarış kazanana kadar ganyan oyunlarında oynamayacağım.

Sondüzlük.com Tamamen ÜCRETSİZ

Takipçilerinin desteği ile ayakta kalmaya çalışan bir sitedir.

5.KOŞU: Adana’da koştuğu ve 2.ci olduğu yarıştaki sprintti nedeniyle büyük umutlar beslediğim sonraki yarışlarında hayal kırıklığına uğradığım ancak  10.cu yarışında hemde kumda maidenden çıkan 8.HARİTACI KIZ’ın  favori çıktığı,bu orijinden kumda ve çimde kazanan 3.MY LEAH gibi atları olduğu için ilgililerini tebrik ediyorum. Böyle bir koşuda 7 attan kazanan 2 atın hikayesi…. Ne yazarsanız yazın.

6.KOŞU:   Kapatılacak koşulardan biri. Sıralama yapmaya çalışsam. 3.MAGFELLOW,4,2,1,

7.KOŞU:   2.BOLT GIRL ve 4.DUELLO kapışması başta 5.GREAT ATTACK olmak üzere diğer atlara şans yaratır gibi geldi.  

8.KOŞU: 5.ŞÜŞÜ çıktığı gibi bitirmeye çalışacak. Bitiremez ise 7.NO DRAMA ve 9.IMOGEN hafif kilo avantajlarını kullanarak yarışta söz sahibi olurlar.    

9.KOŞU:   Bir arkadaşım Araplara mahsus H-15 koşularda 1’den 8’e kadar tüm atları yaz derdi. Dengeli bir yarış programı olsa dediğini yapar 10.KARA ATİK ilave ederdik. Öyle günlerden değil. Karaatik ve Ali Kaçmaz kardeşimize güvenip  52 kilo ile bu rakiplerini geçmesini bekleyeceğiz.  

1.ALTILIM

1.AYAK

10.ÇİVİCİ

2. AYAK

7.KARAÇITIR

3. AYAK

4,5,3,2

4. AYAK

9.NOSSİ,8,5,12,11,

5. AYAK

6,3,4,7,1,2,5

6. AYAK

3,4,2,1………5,7,6

Sondüzlük.com Tamamen ÜCRETSİZ

Takipçilerinin desteği ile ayakta kalmaya çalışan bir sitedir.

2.ALTILIM

1.AYAK

9.NOSSİ,8,5,12,11,

2.AYAK

6,3,4,7,1,2,5

3.AYAK

3,4,2,1………5,7,6

4.AYAK

5.GREAT ATTACK .2,3,6

5.AYAK

5,7,9…………8

6.AYAK